Делят ли свекървите ви децата си

  • 5 609
  • 83
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 351
Моят мъж има брат по-голям с 5г.Свекърва ми все едно първия го е родила,а мъжа ми го е намерила на улицата.Съответно това се пренася върху мен и детето.Вече 17 год. сме заедно никога и с нищо не ни е помогнала.Даже и сватбата сами си я направихме.На детото само за рожден ден подарява по някой боклук.ОБАЧЕ големият и син е поставен на пиедестал.За него няма "няма".На него дава,а от нас иска.Това вече на нищо не прилича! #Cussing out

# 1
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 639
Позната история ...

# 2
  • Мнения: 459
Да, била съм свидетел на подобни неща. Но те си остават такива за цял живот. За това не си го слагай на сърцето и си гледай твоето семейство.

# 3
  • Мнения: 216
Ами много скорошна слу4ка- майка ми се посдърпа с баба ми поради същата при4ина само 4е при тях вниманието е към най-малкият(42-годишен мамино син4е) та баба ми живее при майка ми а, сина и идва там всеки ден да яде и та баба ми всеки пут ще си с4упи краката да му приготви за ядене а ако има някой друг няма да се сети да сложи и на него, постоянно иска неща от майка ми и ги събира по колети и после с цялото си нахалство моли майка ми, да ги изпрати на други хора за сметка на майка ми, която не може да каже "не" на никой , така 4е не се надявай на нищо от други, гледай си семейството и се оправяй така 4е да не си зависим от такива хора 4е ще го закъсаш, а на свекърватя майната и и готово не се ядосвай за боклуците, детоги дава на децата, ако искаш да и направиш намек- действай няма лошо да знае 4е по-добре без нищо и 4е не ви трябват тези неща да ги прати на баткото Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 351
Абе ние прекрасно се оправяме и без нея,нищо не ми трябва,но ми е много болно за мъжа ми.Колкото той е готин,толкова брат му е дзвер.Мързи го да работи,все у нас гледа и ако нещо си купим или направим и той и свеки все кусури намират.Ей това ме дразни,иначе ни меда и искам,ни жилото,ама пък как жили животното... #2gunfire

# 5
  • Мнения: 216
Опитай се по-настрани и от него и се опитай да обесниш на мъжа ти защо ти е неприятен , защото ако наистина само идва и ви намира кусури, това си е 4ист тормоз, и много нездравословна връзка какво е отношението на мъжа ти към това, как той гледа на нещата, попитай го такти4но да не излезеш ти крива и зла накрая Peace

# 6
  • София
  • Мнения: 351
Мъжа ми е пич.Винаги е на моя страна.Тя 17 год. не можа да ни раздели,та сега ли?!И той си умира от нерви,когато му досаждат,но нямаме избор,защото живеят на горния етаж.Щом вика на майка си по име-ясно е какво мисли по въпроса.

# 7
  • Мнения: 216
Ами тогава мисля 4е ще е подходящо да им покажеш каде им е мястото във вашият дом и 4е неодобрителни коментари не са приветствани, а що се отнася до коментарите за покупките им винаги можеш да подхвърлиш 4е така сте предценили и идеално служи  на ваште нужди и е предназна4ено да се ползва от вас. Просто не им цепи басма и по 4есто им напомняй 4е са на гости и не забравяй да показваш на мъжа ти 4е колкото и любов да дава майка му на брат му той има пове4е от вас с децата.  Peace

# 8
  • София
  • Мнения: 351
Че е така-така е,но много дразни и не се издържа. #Cussing out #Cussing out #Cussing outЗатова си останах с едно дете.Страх ме хвана да не заприличам на нея.

# 9
  • Мнения: 216
Че е така-така е,но много дразни и не се издържа. #Cussing out #Cussing out #Cussing outЗатова си останах с едно дете.Страх ме хвана да не заприличам на нея.
Съжелявам 4е тя е била при4ина да не планираш други деца но не се притеснявай мисля 4е достатъ4но ти е повлияла 4е да не заприли4аш на нищо като нея, Не и позволявай да ви мъ4и ами и кажи в о4ите, може да не се осъзнава, а не си струва да прави още щети в семейството ви. Успех  Hug Hug

# 10
  • Мнения: 1 668
Определено ги дели #Cussing out

# 11
  • Мнения: 43
делиги със сигурност #2gunfire

# 12
  • Мнения: 4 451
И при нас историята е подобна, само че в обратен вариант. Мъжът ми има сестра. Свекърва ми умира за него. А тя е сякаш между другото. Цели 5г. ми трябваха да я "отлепя" (буквално) от нас, да и покажа, че ние сме отделно семейство със собствени мечти (защото тя си позволяваше да мечтае вместо нас, да гради планове за нашето семейство Shocked и т.н.). Позволяваше си да ми рови из шкафовете, да ме съветва как трябва да се обличам, как трябва да обличам децата, опитваше се да взима решения относно възпитанието им и живота ни вместо нас. Добре, че мъжът ми ме подкрепя безрезервно, че успяхме да я спрем. Сега у дома почти не стъпва (принудихме се да излезем на квартира, че вече не знаехме чий живот живеем - нейният или нашият) и аз съм много доволна Mr. Green. Най-накрая се почувствах като истинска съпруга, майка, домакиня... И най-вече свободна да си подредя къщата както на мен ми харесва.

# 13
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 379
Моята баба - свекърва на майка ми така си делеше децата.
Дъщеря й и нийните деца бяха нейното семейство, синовете й и другите внуци - чужди, защото са деца на чужди жени... Е, просто е нямало как аз и дратовчедките ми да я заобичаме много.

Иначе моята свекърва е на голямо разтояние от всичките си деца и внуци и много милее за всички тях. Но това което най-много ми харесва, че приема голямият ми син (който ми е предишна връзка), като нейн внук и никога не забравя да пита и за него, да иска снимки.

# 14
  • Brokenpromiseland
  • Мнения: 1 432
Съпругът ми е по малкият от двама братя....а ето и моят отговор.
Преди 3 г. бяхме решили да се съберем на 01.01. по случай Нова Година и съответно имен ден на другият син.Уговорката беше за 13.00, жената се беше приготвила...купила туй онуй......и ние занесохме...както се казва масата беше като за празник.
Приготвихме се ние навреме.
Решихме да седнем на масата,и съответно съпруга ми си сипа за пиене и както се казва се отпусна. Минаха 30мин , брат му със семейството си не идваше.
Тогава мъжът ми реши да си сложи салата....и се чу а-ха с гръм и трясък "Стига си ял,бе.Аз съм украсила тук, и ти сега ще го развалиш.Брат ти няма да може да види."

NO COMMENT!!!

Общи условия

Активация на акаунт