кога ви падна корема

  • 2 695
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 27
от два дена чувствам едно яко смъкване на корема,а съм в 35г.с.,и се притеснявам че е малко рано.на вас кога ви се смъкнаха тумбаците и след колко време родихте.знам,че е възможно да родиш и след 2 дена,и след 2 седмици newsm78

# 1
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Може да се смъкне един месец преди раждане,може и цялата бременност да премине с нисък корем,а може и изобщо да не се смъкне(като мен Wink)Зависимост няма Peace

# 2
  • Русе
  • Мнения: 2 354
около 1- 1,5 мес преди да родя

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
С първото се смъкна месец преди да родя ,а с второто и сега с третото си ми е долу корема през цялото време.

# 4
  • София
  • Мнения: 1 247
Не ми се смъкна. Peace

# 5
  • Мнения: 27 524
Не ми се смъкна изобщо, чак като раждах и бебето слезе, преди това не, изобщо. Не се притеснявай, всичко ще е наред. И леко  Hug

# 6
  • Мнения: 2 152
Не ми се смъкна изобщо, чак като раждах и бебето слезе, преди това не, изобщо. Не се притеснявай, всичко ще е наред. И леко  Hug
и при мен така.Аз си мислех, че се е смъкнал, но в деня на секциото лекарят ми като ме видя, каза че е много високо.
Не е от голямо значение дали ще се смъкне или не.Успех Peace

# 7
  • Мнения: 154
Не ми се смъкна въобще ,а сестра ми беше казала,че при нея се е смъкнал две седмици преди това и аз все се надявах и моя да падне,но накрая си мислех,че никога няма да родя с този висок корем.

# 8
  • Мнения: 152
Pri men se smakna dosta kam kraq na 7 mesec. Sega edva se dvija, pritiska me mnogo i imam use6taneto 4e 6te se iztar4sq. Joy

# 9
  • Мнения: 22 766
Няколко часа преди да родя.

# 10
  • София
  • Мнения: 1 423
Корема ми се смъкна около месец преди да родя. Не се притеснявай, не е от голямо значение дали ще се смъкне или не. Успех  Peace

# 11
  • Бургас
  • Мнения: 10 345
Аз през цялото време го носих много ниско имах чувството че му сядам на главата  Joy  Joy  Joy

# 12
  • Мнения: 11 003
Тумбачето ми не се смъкна, до последно беше високо и стърчеше.

# 13
  • София
  • Мнения: 7 097
Не ми се смъкна изобщо  Naughty

# 14
  • София
  • Мнения: 4 587
Аз така и не разбрах какво значи да се смъкне, а гинеколожката ми каза, че бебто е слязло уж някъде около 1-2 седмици преди термина. В карйна сметка преносих и ме срязаха.

Общи условия

Активация на акаунт