Самотата ме съсипва...той ми липсва!

  • 9 922
  • 107
  •   1
Отговори
  • Мнения: 194
Здравейте,момичета!аз съм бременна почти в 7 месец,"таткото" ни остави когато бях в 3-ти!В началото мислех,че съм силна...но от няколко дни усещам тежест в гърдите и болка...много ми липсва! Cry много ме нарани и се дразня на себе си,че...мисля за него,че ми липсва,но...е факт...имам нужда от него Cry Вие как се справяте с тези моменти,има ли начин да ги преживеем по-бързо и по-лесно...вие имате ли все още такива моменти?!!!Искам да съм силна,да не плача и да не мисля за него,но...го обичах безкрайно много и ...все още го обичам!!! CryИмах нужда да споделя,защото тази слабост,която усещам ме изнервя... Cry спокойна вечер на всички!!!

Последна редакция: вт, 12 юни 2007, 17:35 от Stun

# 1
  • Мнения: 2 863
 за начало чети тука:)
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=187720.0

 и си повтаряй следните неща:
за закуска:Помогни си сам, за да ти помогне и Господ"
за обяд:"Когато Бог затваря врати, отваря порти"
за вечеря: "Майната му"Simple Smile).... цитат на последното по Моргана  bouquet

# 2
  • Мнения: 9 990
Аз съм на етап-за закуска, обед и вечеря по една майна, а вечер, когато успея да заспя сипя и други неща наум...и си правя коктейлче  Hug
Да им е...а майката на всички мухльовци, що се роят тези теми тук беееееее-започнах да съм леееко бясна вече!!!! #Cussing out Tired

# 3
  • Мнения: 2 327
В момента имаш най-голяма нужда от някой до теб. някой който да споделя всичко свързано с бременността, някой който да се радва с теб, да ти гали корема, да ти носи вода като си жадна ако щеш. Нормално е да ти лиспва бащата.
И като се роди бебето вероятно ще ти липсва. Ще ти се иска поне за малко да си починеш, да оставиш детето. Постепенно обаче грижите ще надделеят. Ще ти запълнят времето. И споменът ще отшуми. Само си дай шанс за това. Не се вкопчвай в надеждата да се върне и да сте заедно, ако няма никакви такива шансове.

# 4
  • Мнения: X
В момента имаш най-голяма нужда от някой до теб. някой който да споделя всичко свързано с бременността, някой който да се радва с теб, да ти гали корема, да ти носи вода като си жадна ако щеш. Нормално е да ти лиспва бащата.


И да има баща, пак няма гаранция,че ще прави тези неща.Тези работи ги правят малък процент от мъжете.Ама ние, нали не си падаме по тоя процент Mr. GreenИли не сме си падали в миналото Grinning Та нека ни е.... Mr. Green

# 5
  • Мнения: 424
пете, знаеш , че напълно те разбирам. самотата наистина съсипва. имаш чувството, че ще си загубиш разсъдъка от болка на моменти...самотата през тия месеци те кара да се чувстваш все 1 цял живот си била сама smile3518
но наистина, когато Господ затваря врати, отваря порти  Heart Eyes имаш целия свят в себе си Simple Smile колко момичета с мъже до себе си се мъчат и нямат тая благословия . отсрани сякаш всичко им е наред и са на върха на щастието, с нещо- най-важното липсва . няма да се предаваш. издържали сме до тука, ще издържим и занапред . никой не е обещавал да ни е лесно  newsm78 но пък цената , за това , което ще получим си струва Simple Smile опитай се да се концетрираш върху бебо- то има нужда да му обръщаш мислено внимание. не някой, на когото не му пука.  newsm51

# 6
  • Мнения: 194
благодаря,ви момичета!!!знам,че сте прави,знам,че не трябва да живея с мисълта,че ще се върне,сега всички мисли трябва да са за бебчо,но...да имам нужда от него и любовта и омразата,и болката и щастието,които се смесват в мен..те много ме объркват!!!БЛАГОДАРЯ ВИ ЗА РАЗБИРАНЕТО!!!   bouquet

# 7
  • София
  • Мнения: 6 477
Мила, мъчно ми е като гледам как форума всеки ден се пълни с момичета със съдба, каквато аз имах преди 4 години. Мислех, че няма много като мен, но за съжаление не е така Cry
Хубавото е, че тук имаме форум, където можем да поревем, посмеем, та дори и да се позаядем чат-пат....ама без да минаваме добрия тон Wink Wink Wink
Казвам ти това, за да разбереш, че на всички ни се случва да ревем, да се питаме ЗАЩО и то точно на мен....и то доста време след като сме стъпили на крака. Нормално е....Също така е нормално да се наревеш и да ти олекне. При теб сега е една идея по-трудно понеже си още бременна, много нови неща ти предстоят, хормоните ти са разбъркани и е истински кошмар.... Знам, щото съм го минала този път. Опитай сега да не се вторачваш толкова в т.нар. генетичен материал, ако имаш приятелки, майки, роднини, на които можеш да пореваваш на рамото - давай, ама умерено! Повече се настройвай за бебо, организирай правене на нещо - разходки, шопинг, глезотийка за теб самата....Иваш нужда, сега му е времето, че после рядко ще остава такова. Не ти обещавам да няма повече болка и реване нощем, но с времето ще намалява. Всички момичета тук могат да ти го кажат.
Както обичам да казвай - Господи, дай ми търпение.....но го направи ВЕДНАГА!!! Grinning Grinning Grinning Така, че това е - търпение, ще мине всичко, ще дойдеш на себе си, за бебо ще имаш грижа и дано генетичния матриал те разбърква все по-малко с присъствието или отсъствието си!
Успех и леко брменеене!  bouquet

# 8
  • Мнения: 660
И аз се чувствам по същият начин миличка,болкота ми е ужасна,нетърпима,всеки ден почти ходя до църквата и стоя в нея и плача,хората ме гледат странно и си викат защо ли плаче това бременно момиче,не би ли трябвало да е най щастливо сега,да мам не,чувствам празнота в мене,чувствам се малка,нищожна,една никаквица,защо какво ми има че ме зараяза в един от най щастливите ни моменти,и още повече ме боли когато другите мъже ми викат,тоя е луд такава хубава и умна жена да зареже,от това още повече боли,защото няма причина да се откаже така,боли много,всяка вечер като погледна покупките ми за бебчо и плача,искам татко му да ни обича да ни се радва да го гушне като се роди но уви....... #Cussing out

# 9
  • Мнения: 1 023
И аз се чувствам по същият начин миличка,болкота ми е ужасна,нетърпима,всеки ден почти ходя до църквата и стоя в нея и плача,хората ме гледат странно и си викат защо ли пла

на неправилното място си отишла.
ма ако ш продължаваш да ходиш - по-добрият ти вариант е да си се тръшкаш у дома, докат не си предизвикаш ранно раждане, пък после те бебета ги спасяват, ма последствията ш ги носиш ти. щот ти си отговорна.
а това, 4е не си виновна - забрави ти тая работа - живота не е 4естен и никой не обещавал да е лесно.
и за споделената отговорност мита го забрави - няма такава, видно е.

та ли4ния ми добронамерен съвет към теб е:
а) ходи на детски площадки - хлапетата са 4удесни, все едно с един или двама родители - няма такова 4удо на света - по-положително от това няма.
б) ежеседми4ни излизания с приятелки. дали на пица, дали за малко танци (ти са ш си с изклю4ително новаторска стъпка и стил в танцуването, но е не по-малко забавно).
в) детски магазини.
г) магазини за обувки.
д) ли4ен кеф - козмети4ния салон, на масаж, на плуване - ма не ти се ходи - 4антата, врата и вън!
е) спри с въпросите - някои въпроси отговори нямат;
ж) приеми 4е детето е само твое и ли4на твоя отговорност - следва нуждае се от усмихната майка; остави сълсзите за по-натам, като имаш време - а време след време по4ти няма да имаш;
з) има и други - само 4е в никакъв слу4ай тихи, тъмни и самотни места. обратното на тях.

* има вариант майката на твоя хубостник да го насмете и да симулира "дойде ми акъла" - ако стане добре дошло, в слу4ай 4е ти изнася; ако не стане - все едно трябва да си подготвена;
спри да мислиш назад.
сега мислиш на дни.
днес направих това и това, утре това и това... и в тоя ред. не преска4ай пове4е от един.
много сила ти желая.
много.

# 10
  • Мнения: 1 023
искам татко му да ни обича да ни се радва да го гушне като се роди но уви....... #Cussing out

редактирала си поста, ма аз ш се вклю4а:
вси4ки това сме искали.
никоя не е искала самоцелно дете.
и никоя тук не си е представяла таква семейна конфигурация.
но се слу4ва.
и най-важното - оцелява се, не е края на света. smile3521
да, по-трудно е, отколкото ако няма бебе, но както виждаш - умрели от разбито сърце няма.
аде, гунам те, и не пла4и.
заради себе си спри да пла4еш. заради бебенцето спри да пла4еш.

* бтв, в тоя подфорум по мои наблюдения грозни и слабоумни няма. и понеже турците казват - пълно щастие няма - та явно все отнякъде трябва да ни резне живота.  Laughing

# 11
  • Мнения: X
Eх,Милк,с голям кеф ти чета постингите Heart Eyes.Много позитивно и оптимистично написани винаги. Peace
Тоя форум, има нужда от повече такива като тебе,за да повдигат духа ни. Hug
Всяко твое мнение ми действа много стимулиращо,много позитивно.Абе зареждам се с "енергия",всеки път като те чета.
Пиши по честичко,защото по някога те хваща липсата  bouquet

# 12
  • Мнения: 1 731
Eх,Милк,с голям кеф ти чета постингите Heart Eyes.Много позитивно и оптимистично написани винаги. Peace
Тоя форум, има нужда от повече такива като тебе,за да повдигат духа ни. Hug
Всяко твое мнение ми действа много стимулиращо,много позитивно.Абе зареждам се с "енергия",всеки път като те чета.
Пиши по честичко,защото по някога те хваща липсата  bouquet

Тъй, тъй... Mr. Green
Тя Милки, на живо още по-добро включване прави...Ако пък и прочетете творенията в "е-бането" сайт е, бе! да не се пулите  Laughing, съвсем ще ви се вдигне настроението и духа. Милки, евалата мацка!   bouquet
Ай, стига съм я хвалила, че ще вземе да се умопомрачи и възгордее  Joy

# 13
  • Мнения: X
Темите в ебането Mr. Greenи аз ги четох.Тя в една друга тема, беше пуснала линк,та се възползвах Joy

# 14
  • Мнения: 1 023
... Ай, стига съм я хвалила, че ще вземе да се умопомрачи и възгордее  Joy

офф:
късно е, сабинаааааааа, късно е ве4е.  newsm62
пък и природата няма как да се скрие.
лол.

Общи условия

Активация на акаунт