Помогнете-примерно меню при Теоредит на Хашимото и СПЯ

  • 2 268
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 869
Мимичета,прочетох темата по този въпрос,но само се обърках.Може ли някой да ми даде примерно меню или да ми синтезира малко информацията относно начина на хранене при тези заболявания.Благодаря

# 1
  • Мнения: 869
Забравих да каза,че отслабнах 5 килограма ,но имам още 40 за сваляне,а нещата не вървят.Пия Глукафаж,Ютироск,Селен и аспирин протект.Отначало килограмите лесно се стопиха,но сега от седмица не съм мръднала нито грам.

# 2
  • Мнения: 2 959
...прочетох темата по този въпрос...
Ela79, не знам за коя тема става въпрос, но виж и тук - Момичета с подобни проблеми и силна воля водят разговор на таз тема, споделят опит и знания! Много Ти е хубаво Слънчицето, а Ти имаш много привлекателна усмивка, макар и в красивата рамка, изпъква! Успех Ти желая, в постигане на набелязаната цел- това е от постижимите неща които се поддават на промяна и въздействие. Хубав подпис имаш. Отново успех!

# 3
  • Мнения: 365
Пробвай "Зоната". Ако искаш ми драсни мейл и ще ти пратя цялата книга за нея. Мисля, че ще ти се отрази добре!  Peace

# 4
  • Мнения: 684
Забравих да каза,че отслабнах 5 килограма ,но имам още 40 за сваляне,а нещата не вървят.Пия Глукафаж,Ютироск,Селен и аспирин протект.Отначало килограмите лесно се стопиха,но сега от седмица не съм мръднала нито грам.
HugМила какво е действието на този аспирин протект?    bouquet:

# 5
  • Мнения: 684
Пробвай "Зоната". Ако искаш ми драсни мейл и ще ти пратя цялата книга за нея. Мисля, че ще ти се отрази добре!  Peace
Hug Hug Hugтам не се ли гладува много?  bouquet

# 6
  • Мнения: 365
Чак много не бих казала. Това е здравословен режим, който спомага свалянето на килограми, но става бавно, затова още не съм го почнала. За сметка на това се отразява много добре на организма.

# 7
  • Мнения: 869
...прочетох темата по този въпрос...
Ela79, не знам за коя тема става въпрос, но виж и тук - Момичета с подобни проблеми и силна воля водят разговор на таз тема, споделят опит и знания! Много Ти е хубаво Слънчицето, а Ти имаш много привлекателна усмивка, макар и в красивата рамка, изпъква! Успех Ти желая, в постигане на набелязаната цел- това е от постижимите неща които се поддават на промяна и въздействие. Хубав подпис имаш. Отново успех!
Laughing Laughing Laughing

Общи условия

Активация на акаунт