Миене на паничката и лъжичката. С какво?

  • 1 049
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 96
Здравейте, мами!
Вече трети ден папкаме оризова кашичка с лъжичка. Чудя се обаче с какво да мия приборите Thinking Вие използвате ли препарат или детски сапун, или само гореща вода? Стерилизирате ли паничката и
лъжичката на 6 месечни бебчета?

# 1
  • Мнения: 8 242
Отначало ги миех само с гореща вода и сапун - ама съвсем само от начало  Mr. Green После започнах да ги мия с негова гъба и веро - ама съвсем само за малко  Mr. Green
Общо-взето винаги всичко съм мила с нашите прибори.. Никога не съм стерилизирала нищо.

# 2
  • Мнения: 950
Аз ги мия с верото и нашата гъбичка.

# 3
  • Мнения: 487
Мия ги с веро и негова гъба. Не стерилизирам.

# 4
  • Мнения: 1 432
Мия със сапун и неговата гъба.

# 5
  • София
  • Мнения: 1 802
Все още мия с негова гъбичка и сапун Тео бебе.

# 6
  • Мнения: 6 243
Всичко е било в общия кюп. В съдомиалната. Имахме една лъжичка на Нуби, дето не ставал за СМ, нея я миех с общата гъба и с препарат.

# 7
Аз използвам четка за миене на приборите, които ползва бебето. В началото миех с бебешка пяна, а от една седмица започнах да мия с препарата за нашите чинии. Само дето плакна повече от преди.

# 8
  • Мнения: 241
Измивам с бебешки сапун и отделна гъбка с гореща вода.1 път в седмицата стерилизирам в разтвор на Чико.

# 9
  • Мнения: 5 401
Мия ги с веро и негова гъба. Не стерилизирам.

 newsm10

# 10
  • Мнения: 1 207
Всичко в кюпа.Само дето плакна малко повче.

# 11
  • Мнения: 1 559
Мия лъжичките на дребния с хлебна сода (ваничката му за къпане също я търкам със сода). В началото така процедирах и с чинийките му, ама вече хапва от големи чинии и ... просто изплаквам хубаво всички съдове с гореща вода.

# 12
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Мия всички прибори - наши и на беба с веро и гореща вода

# 13
  • Букурещ
  • Мнения: 1 236
Със сапун и топла вода.

# 14
  • София
  • Мнения: 1 750
За нейните прибори използвам отделна гъба и течен сапун.

Общи условия

Активация на акаунт