Посещение на сладкарска борса - Варна?

  • 2 602
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 446
Здравейте, мами-кулинарки, отдавна не сме нападали борсата на "Български орел". Имам нужда от по-големи книжни капсули /за мъфини/, както и от бои. И филирани бадеми ако има повече желаещи няма да откажа.
Ако има кандидатки, съботите късен предиобед /след 10,30/ ми е добре, може и още утре.
Та откривам списъка.

# 1
  • Мнения: 502
а къде се намира тази сладкарска борса  newsm78

# 2
  • София
  • Мнения: 1 951
Доколкото знам се намира при автогарата.

# 3
  • Мнения: 446
На ул. "Български орел", това е пресечка на "Патриарх Евтимий" между "Владислав" и "Сливница".
Търся компания, защото разфасовките са огромни и скъпи, а за домашни нужди не ми трябват много.
Арт мама май искаше да се включва?

# 4
  • Мнения: 446
Побут ...

# 5
  • Мнения: 239
А формите за мъфини по колко броя и на каква цена се продават newsm78

# 6
  • Балчик
  • Мнения: 9 213
Аз този път ще се въздържа, освен ако не се намери някой, с когото да си разделим черна боя и повече мами за филирани бадеми, че са бая скъпички  само за двама- предния път ги гледахме с DDBD.

# 7
  • Мнения: 555
Аз бих се вкючила в черната боя (малко количество) и за филираните бадеми може  Hug
Само че усложнението е, че покупката ще трябва някак си да  стигне до Троян и как да изпратя паричките - каква им е цената  newsm78
Може да се включа и ако някой иска различни от червена, зелена, оранжева, синя, жълта боички.

# 8
  • Мнения: 446
Родито, формите за мъфини са с различна цена, в зависимост от размера. Май бяха около 18 лева за хиляда бройки от по-плътните, размер за кошничка. Сега ми трябват по-големи. Филираните бадеми май бяха около 20 лева килото, вярно че идва доста ако сме две. Джема, за черна боя ще се включа, дали трае достатъчно дълго?

# 9
  • Мнения: 239
DDBD-благодаря ти за отговора  bouquet

# 10
  • Мнения: 2 018
ВРЕМЕ ЗА РЕКЛАМА  Twisted Evil

# 11
  • Мнения: 446
Нещо си се объркала, Бо  Flutter

Общи условия

Активация на акаунт