Бихте ли споделили мнения за фотоепилацията?

  • 810
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 294
Интересно ми е дали някой от вас си е правил фороепилация?! Бихте ли дали мнения ако сте я изпробвали вече. Аз мисля да пробвам другата седмица, но малко ми е притеснено... newsm78

# 1
  • Мнения: 1 455
Аз съм си правила два пъти,но не бях доволна от обслужването в салона и спрях да ходя.От тогава още се чудя какъв вид епилация да продължавам да правя.Ефекта е добър за две ходения едно 20% косми липсват,но жената все много набързо ме правеше и пропускаше много участъци.

# 2
  • Мнения: 2 323
Има много теми за това, но Гери, би ли споделила какви са цените на процедура и къде си била

# 3
  • Мнения: 1 455
Ами да ти кажа аз си намерих много евтино място и реших там да пробвам.Ако толкова ти се рискува,ще ти пратя адреса.Цената на мишници+триъгълник беше 60,00лв.В интерес на истината или бих изчакала да си направя в Борекс,или пак там ще отида,третия вариант ми препоръчаха Ел.игла и мои приятели са много доволни пък от там.

# 4
  • Мнения: 54
Аз съм ходила 2 пъти до сега и съм много доволна - почти половината косми липсват.

# 5
  • Мнения: 1 455
Аз съм ходила 2 пъти до сега и съм много доволна - почти половината косми липсват.
Да ти кажа и аз като спрях да ходя поне три месеца след това липсваха половината косми,но с времето изникнаха Close

# 6
  • Мнения: 100
Ами да ти кажа аз си намерих много евтино място и реших там да пробвам.Ако толкова ти се рискува,ще ти пратя адреса.Цената на мишници+триъгълник беше 60,00лв.В интерес на истината или бих изчакала да си направя в Борекс,или пак там ще отида,третия вариант ми препоръчаха Ел.игла и мои приятели са много доволни пък от там.

Ами аз от доста време се чудя дали да не пробвам, ще можеш ли да дадеш координатите на "евтиното място"  Laughing 4е Борех нещо май не ми е по джоб4ето:)

Общи условия

Активация на акаунт