Моят малък голям побойник! Какво да правя?

  • 573
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9 050
Напоследък дребосъка откри удоволствието от това да тряска всичко, което хване в ръце. Я в земята, я в масата, където му е удобно. Всичко беше наред, докато не започна да удря шишетата си и в главата ми  #Crazy Вчера така ме удари, че имам цицина. Днес пък едва не ми счупи носа с кутийката от крема Бочко.
Дали да се притеснявам? Опитвам се да му обяснявам, обаче той е на 8 месеца. Гледа ме и ми се хили.
Започнах да си мисля, че съм го изтървала и ще стане агресивен побойник. Аз ли не съм в час ( от удара по главата вчера  Laughing ) или наистина има нещо притеснително.

# 1
  • Мнения: 2 388
Миличка, преди всичко не му позволявай да те удря. И моят син имаше такива отклонения....от любов. Говори му, карай му се, но не му позволявай. Едва ли веднага ще те разбере - мъничък е, но ще разбере. Период е! Не се тревожи

# 2
  • Мнения: 244
Не се притесняайлВсички деца обичат да удрят.Племенницата ми когато беше на около 9-10 месеца правеше същото.Непрекъснато ме удряше по главата и хвърляше разни предмети по мен.Постепенно това отшумя и тя загуби интерес,дано и при тебе отшуми бързо,без травми  bouquet

# 3
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Ще отмине това откритие, ще научи нещо ново....детенце е все пак. Те май всички бебоци в определен период минават през това с удрянето, блъскането и скубането.

# 4
  • Мнения: 9 050
Ще отмине това откритие, ще научи нещо ново....детенце е все пак. Те май всички бебоци в определен период минават през това с удрянето, блъскането и скубането.

Ох, скубането го преживявам. Хапането - и него. Обаче тупаниците вече ми дойдоха в повече...

# 5
  • Мнения: 620
със сигурност не си го изтървала още  Grinning и е рано да се чудиш как ще му пращаш колети в колонията  Grinning Имаш време да се поправи  Laughing
Период е просто, всички го минават. Но трябва да му показваш, че не е хубаво, че не си доволна и че не се прави така, постепенно ще вдене.

# 6
  • Мнения: 2 388
Ще отмине това откритие, ще научи нещо ново....детенце е все пак. Те май всички бебоци в определен период минават през това с удрянето, блъскането и скубането.

Ох, скубането го преживявам. Хапането - и него. Обаче тупаниците вече ми дойдоха в повече...

Миличката, не ти стигаме ние във форума с непрестанните си въпроси, ами и бебока!!! smile3517 smile3538 bambam

# 7
  • Мнения: 9 050
Миличка, преди всичко не му позволявай да те удря. И моят син имаше такива отклонения....от любов. Говори му, карай му се, но не му позволявай. Едва ли веднага ще те разбере - мъничък е, но ще разбере. Период е! Не се тревожи

Дано е само период. Вече се пазя, обаче вчера ме завари неподготвена. Изобщо не очаквах. Благодаря ти.

# 8
  • Мнения: 2 388
Абе и за го отнасям от време на време. Както го гледаш такъм ухилен на снимката, гуш, муш и слез 3 сек.  box!!! Ама аз му се карам и обяснявам и тай май разбира....на годинка и половина по-скоро се надявам да ме разбира  newsm78

# 9
  • София
  • Мнения: 3 787
Ох,при нас този период започна чак сега-на 2 годинки.Започна много да удря и да се бие-с децата навън,с мен.За най-малкото нещо е готов да удря.Аз го гушкам и го усмирявам,говоря му,а той-все с рогцата напред newsm78.Не му давам да ме удря и му хващам ръцете,но понякога е ужасно бърз и си боли като удари Tired
И аз се надявам да е период Praynig

Общи условия

Активация на акаунт