Търся триколка за близнаци

  • 4 053
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 152
Моите деца много се възхищават на колелетата но са още малки да карат сами .Питам се дали има някъде колелета/триколки / за близнаци.

# 1
  • Мнения: 7 640
ще реша въпроса като не вземем такива. Ще си караме с количката и ще минем на нормално колело.
И без това като гледам се ползват вместо количка, т.е. децата не ги карат сами.

# 2
  • Мнения: 2 051
И без това като гледам се ползват вместо количка, т.е. децата не ги карат сами.

Да, карат пет минути, после трябва да ги буташ, влачиш... Tired
Добре, че са две, та сами да вършат тая работа Mr. Green
Понякога ги стимулирам да си возят куклите, тогава карат малко повече сами.

Не знам къде има обаче, не съм оттук дето се вика Twisted Evil
Заглавието е подходящо по-скоро за количка

# 3
  • Мнения: 7 803
ние сме с 2 отделни триколки и ги ползваме само като сме двама. кефят се повече от количката  Peace не съжалявам, че взехме  Simple Smile а някой светъл ден може и да ги карат сами, засега се прибуртват с крачета по земята  Wink

# 4
  • Мнения: 152
Може и да не е от България.Ако някой някъде е виждал в някой сайт моля за линка.

# 5
  • Мнения: 7 803
едва ли някъде има. все пак идеята им е да се карат от децата, а аз не си представям двете колелета да са с общо управление, то ще са викове кой да управлява, караници ............

# 6
  • Мнения: 152
Да съгласна съм но в повечето случаи сам сама и няма как да управлявам две триколки  когато сме на разходка .А те така се радват когато видят други деца с триколки.

# 7
  • Мнения: 7 803
същото и при нас, но няма начин  Tired

# 8
  • Мнения: 78
Тук има доста интересни возила... http://www.bike.nl/shop/webshop.jsp?event=vorige ... но само за по едно  Thinking а инак другото дали не може да се вози в багажника  smile3521
Но за съжаление цените им не са от най-добрите Confused
И понеже холандците са луди на тема колелета, най-вероятно, ако въобще може да се намери нещо такова, ще е в Холандия. Аз имам познати, които живеят там, ще ги питам дали въобще-изобщо са виждали подобно нещо в паркове, градинки и там където си водят бебоците

# 9
  • Мнения: 152
Благодаря   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт