Препоръки за автобронзант

  • 2 319
  • 23
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 113
Препоръчаха ми - L"OREAL SUBLIME BRONZE-спрей,някой ползвал ли го е,ставаш ли на петна като кремовете?

# 1
  • София
  • Мнения: 4 736
Мисля, че имаше цяла тема за тези продукти на Лореал. Потърси.

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 113
Потърсих,но не намерих нищо с търсачката  Embarassed
извинявам се

# 3
  • София
  • Мнения: 194
Една позната си беше напръскала лицето с него - според мен тена беше доста странен... леко жълт. Иначе тя каза че лицето й било много нежно след като го напръскала и в началото и тена бил по различен... Аз лично не бих пробвала... Simple Smile  пробвай някъде на по скрито място и ако ти хареса действай...

# 4
  • Мнения: 3 743
Пръскала съм се и съм се мазала с доста автобронзанти, но винаги при отмиването след няколко дни ставам на петна. Сега ползвам един, който се казва Phito Bronze на водна основа е и се разнася много лесно и равномерно. Тена ми не жълтее и изглежда абсолютно естествен.

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 113
Пръскала съм се и съм се мазала с доста автобронзанти, но винаги при отмиването след няколко дни ставам на петна. Сега ползвам един, който се казва Phito Bronze на водна основа е и се разнася много лесно и равномерно. Тена ми не жълтее и изглежда абсолютно естествен.

Ия,би ли споделила точно как се казва и цената,ако може?

# 6
  • Мнения: 120
Аз су купих млякото на Лореал Sublime Bronze и много му се кефя - хубав и траен ( в сравнение с другите автобронзати ) тен, равномерен и не оцветява дрехи, доколкото съм забелязала досега.  Peace

# 7
# 8
  • Мнения: 3 743
Пръскала съм се и съм се мазала с доста автобронзанти, но винаги при отмиването след няколко дни ставам на петна. Сега ползвам един, който се казва Phito Bronze на водна основа е и се разнася много лесно и равномерно. Тена ми не жълтее и изглежда абсолютно естествен.

Ия,би ли споделила точно как се казва и цената,ако може?

Phito Bronze се казва, купих го от аптека Ремедиум  - около 27-28 лв струва, не си спомням точно колко беше. Мисля, че е френски, като се прибера в къщи ще погледна опаковката.

# 9
  • Мнения: 238
ползвах преди няколко години 2,3 автобронзанта.Единият беше Loreal,другите не ги помня вече.Резултата беше  доста добър и продължих с ползването,но заминах на планина за седмица и кожата ми изглеждаше потресаващо,все едно бях болна от нещо.  Sick

И соларiuма не е най-подходящото нещо,но за мен по-добре ползвай него с подходящата козметика  Peace

успех

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 967
Миналото лято ползувах автобронзанта на Piz Bun.Той е под формата на пяна.Веднага попива и можеш почти веднага да се облечеш . Прави равномерен и доста траен тен.

# 11
  • Мнения: 49
Млякото на Лореал PeaceТена ми е страхотен, изобщо не ставам на петна, но може и да си е до кожа.Аз лично след като го опитах не бих отишла на солариум повече никога.Даже мислех да пускам тема, че за мен солариумите остават в миналото с това мляко Hug

# 12
  • Мнения: 238
Млякото на Лореал PeaceТена ми е страхотен, изобщо не ставам на петна, но може и да си е до кожа.Аз лично след като го опитах не бих отишла на солариум повече никога.Даже мислех да пускам тема, че за мен солариумите остават в миналото с това мляко Hug

може ли снимка ?  Laughing

# 13
  • Мнения: 53
В предишната тема,някоя мама спомена,че е много доволна от автобронзанта на Рубела.

# 14
  • София
  • Мнения: 3 679
А тези автобронзанти дали са подходящи за бременни и по-сепиацално ме интересува този на Лореал.

Общи условия

Активация на акаунт