Блудство или подигравка е това?

  • 5 425
  • 73
  •   1
Отговори
  • Мнения: 57
Здравейте, толкова съм бясна, че не мога да се побера в кожата си. Просто искам да чуя и вашето мнение по въпроса. Ходя на шофьорски курс и инструктора си позволява такива неща, за които не съм вярвала , че може да се случат. Първо пие в работно време. Често сме спирали пред едно кафе, където си ходи, и пие бира ( компенсира ме с времето после ). Иначе според мен добре ме учи да карам, не ми вика, спокойно обяснява и т.н. Но в един момент започна да ме пипа по крака, по дооста нагъл начин при това. Първо по коляното, после по нагоре си качи гнусната ръка ( аз съм на 26 , а той е доста възрастен, по - голям е от баща ми така като го гледам ).ера отидох на допълнителен час. И изживях голям стрес. Първо когато тръгнахме с колата, установих , че е в нетрезво състояние. Трябваше да си слезна по средата на пътя, ама айде де... Заспа на един светофар и аз си умрях от притеснение. Започна да ме опипва по крака нагоре, почти до... и ме нападна да ме целува. Това се случи до мястото , където трябваше да слезна и аз го отблъснах и изчезнах от колата. Като е пиян му падат задръжките. Мисля, че е много опасен с действията си. Чудя се дали да му разгоня фамилията ( мога да го направя).  #2gunfire #2gunfire #2gunfireСамо пропуснах да кажа, че вчера на няколко пъти се разминах за малко от катастрофа, първо защото не мислих за карането, а той беше със забавени реакции.Чувствам се зле от цялата тая простотия. Остават ми още 4 часа.....

# 1
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
И защо чакаш още?
Може би трябва да блъснеш някой с колата и инструкторът ти да не е адекватен да реагира, или да те натисне по-силно в някоя глуха уличка? Защо си траеш?

# 2
  • София
  • Мнения: 4 865
Съд и бой за такъв!

Моят инструктор беше жена.

# 3
  • Мнения: 1 100
Разкарай го и междувременно му разгони фамилията, за не се повтарят такива истории. Не само, че е нагъл спрямо теб, но и да води курс в нетрезво състояние е повече от непростимо #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 4
  • Мнения: 3 569
Не е смешно, но си умрях от смях... Егати изрУда е тоя ... хареса ми и изречението "Първо по коляното, после по нагоре си качи гнусната ръка ( аз съм на 26 , а той е доста възрастен, по - голям е от баща ми така като го гледам)" А ако той беше на 30?

# 5
  • Мнения: 936
Съгласна съм с Канела, даже много си изчакала.

# 6
  • Стара Загора
  • Мнения: 184
Същото щях да питам и аз,но ме изпревари

# 7
  • Мнения: 4 324
Ако работи към някоя фирма се обади и им разкажи за случилот се, но според мен не трябва изобщо да чакаш. Не знам в полицията какво ще направя, но най-добре им се обади.

А за останалите 4-ри часа ..... ми какво да ти кажа, аз и след първото обарване не бих отишла при него.

# 8
  • Мнения: 1 299
Оплачи се във фирмата, към която караш курса, но това само за протокола. Иначе аз бих дори се обърнала към медиите - това е пиян инструктор!!! И без това сега това е топ тема, използвай го. А за опипването - и за това не си пести думите.

# 9
  • Мнения: 57
Разбира се, че ако беше на 30  щях да реагирам по същия начин. Никой няма право да ми пуска ръце, независимо на каква възраст е. Имах в предвид, че той е супер дърт, а си мисли, че може да има нещо с млада жена.

# 10
  • Стара Загора
  • Мнения: 184
Ето,пак подчертаваш възрастта и разликата в годините ви.Защо търпиш такова отношение,щом ти е неприятно?Разгони му фамилията.

# 11
  • Варна
  • Мнения: 1 789
Разгони му фамилията.
Мисля, че блудство е ако те бъзикне, така да се каже...В твоя случай май не е стигнало до там, но и ти недей да се оставяш. Т'ва ръчички, лакътчета, ноктенца-ползвай ги.

# 12
  • Мнения: 4 841
Ако те дразни поведението на този т.нар. инструктор, тогава си е живо блудство. Но ако те дразни възрастта му и самонадеяността,
Цитат
че той е супер дърт, а си мисли, че може да има нещо с млада жена.
, тогава те разбирам, че го приемаш като подигравка.

Конкретно по темата: подобно държание е НЕДОПУСТИМО, трябвало е да реагираш още след първото "лъхване" на алкохол и първото докосване на крака ти. Не разбирам защо си търпяла толкова дълго. Ама хич не разбирам  newsm78

# 13
  • Мнения: 2 407
Оплачи се и направо си търси нов инструктор.

# 14
  • Мнения: 7 723
 Shocked Ма кво го жалиш тоя ненормалник!  ooooh!
Заслужава да му разгониш фамилията, баси перверзника...  ooooh! ooooh! ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт