"Мамо, танцувай с мен"

  • 477
  • 1
  •   1
Отговори
Здравейте мамчета!
Съвсем наскоро родих своето момиченце и през цялата бременност танцувах. Искам да споделя с вас , че страшно добре ми се отрази. Танците се оказаха нещо изключително благодатно. През цялото време , а и след раждането не съм изпадала в никаква депресия. Поддържаха доброто ми настроение. Благодарение на плавните движения нямах никакви проблеми с краката- подувания, разширени вени и т.н. За да танцуваш трябва да заемеш правилна стойка  и от тук нямах болки в гърба и кръста. Бебчето ми беше толкова спокойно докато танцувах , че имах усещането че и  то се наслаждава на приятната музика. Сега когато се роди и има тежки моменти като невероятни колики , ставам даже посреднощ и  и пускам познатите ритми . Тя ги разпознава сякаш и се успокоява. Невероятно е , но е факт! По време на часовете по танци намерих и много приятелки. Препоръчвам ви ги!

# 1
  • Мнения: 4 770
Радвам се че си намерила своето решение за тонус и добро настроение.  Flutter Аз също съм забелязала, че ми влияят чудесно, ама пусти мързел!  Crossing Arms Thinking

Общи условия

Активация на акаунт