Хайде помагайте за подарък за мъж - моя

  • 18 077
  • 27
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 559
Та това ми е молбата, не знам какво да подаря на мъжа си за РД, последните ми подаръци по различни поводи са - часовник, козметика, спа процедури, има вече кутия за часовници, хумидор, калъф за пури, запалка, портфейл, писалка, пепелник за пури, с други думи за вариант "каквото му е нужно" не може да става дума. Както виждате не ми е лесно     Sad    помагайте, моля...

# 1
  • София
  • Мнения: 6 912
Може нещо свързано с хобито му ,ако има такова.Мъжете много се радват на такива подаръци.Хубава въдица с макара ако ходи за риба,или пък въздушна пушка да гърми по купони ,а може и във вилата на стената да си я закачи  Wink изобщо ей такива неща...
Сещам се и за нещо "техническо"- фотоапарат,нов gsm ,машинка за бръснене.. Thinking

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 559
идеите са ти страхотни, само дето и въдици си накупи нови преди два месеца, и телефона си смени скоро......     #2gunfire   направо ще се застрелям, нищо не ми хрумва. А не искам той да си каже, а аз само да го купя, то все едно да си го купи сам.    Rolling Eyes

# 3
  • София
  • Мнения: 6 912
Трудна задача наистина,но съм сигурна,че каквото и да избереш ще го хареса щом е подарено с любов  Flutter

# 4
  • Мнения: 2 577
...явно ходи за риба, ами освен въдици и машинки, аз съм подарявала раница-стол с облегалка сгъваем /много готин и много го хареса/ , хладилна чанта и живарник - такива неща newsm78
...ами един уикенд за двама някъде - виж тур.агенции какво предлагат/хем и ти да усетиш празника Party/
...знам ли и аз, някакво друго хоби ?
и на мен все ми е трудно ooooh!

# 5
  • София
  • Мнения: 8 275
Секси бельо за теб:) (това е сериозно една колежка беше го направила Simple Smile)

# 6
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
  На моя му подарих лула-остана много доволен.Принципно не е пушач,ама все повтаряше,че иска да си легне пред камината с лула в уста  Joy Joy Joy,е вече може да го прави.Другото на,което се изкефи беше въздушна пушка,жалко че не се сетих аз да му я подаря.Успех! Peace

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 559
Amelia    лошото при него е че като тръгне да купува/рядко го прави за себе си/ се олива просто. Няма рибарски принадлежности които да ги няма, даже и скенер някакъв си е поръчал за лодка, че сега и лодка си търси.    Crossing Arms    Мислеше и каравана, да ходи с децата с преспиване, ама тук вече се намесих.   Naughty
Уикенда също е добра идея, но ще ме убие ако го направя, щото той вече като кихна и решава че раждането започва, да не говорим за пътуване.
Desem       Joy     предполагам не си забелязала лентичната. В момента трудно ще намеря в моя размер        hahaha
Фантичка  това за лулата трябва да го помисля, той пури си пуши, та от това и аз разбирам вече, за това ще взема да погледна. Въздушна пушка си има също.   
#Cussing out     Измъчих се, а имам още седмица на разположение.

# 8
  • София
  • Мнения: 115
Ако е любител на екстремните преживявания, може би тук ще намериш нещо подходящо за него: http://www.adventurenetbg.com/. Успех

# 9
  • Мнения: 1 021
Ми какъв по-хубав подарък от едно бебе! Grinning
А иначе ...някаква хубава енциклопедия или книга свързана с хобито му или работата!
По практични - някаква дреха или парфюм (нещо по-лятно)
Или ти резервирай места в ресторант и го изненадай!

# 10
  • Мнения: 8 917
Ако играе табла - има страхотни луксозни изпълнения. Вчера се омайвах във ВИп-шопа Peace

# 11
  • Sofia
  • Мнения: 559
Чудех се дали да погледна там, но ме е страх да не ме излови, там и момичетата ни познават вече, че той им е фен. На магазините искам да кажа   Mr. Green   

# 12
  • София
  • Мнения: 6 912
Сега се сетих за един магазин-има много идейни нещица,но повечето са майтапчийски или просто като сувенири. Виж    тук   и по-специално  ето тази плазмена лампа  Wink.

# 13
  • Мнения: 8 917
Чудех се дали да погледна там, но ме е страх да не ме излови, там и момичетата ни познават вече, че той им е фен. На магазините искам да кажа   Mr. Green   

Виж в онлайн магазините им Peace

# 14
  • София
  • Мнения: 3 328
Ми какъв по-хубав подарък от едно бебе! Grinning
А иначе ...някаква хубава енциклопедия или книга свързана с хобито му или работата!
По практични - някаква дреха или парфюм (нещо по-лятно)
Или ти резервирай места в ресторант и го изненадай!


Да вземе да се стегне, и вместо да киха, да вземе да му го роди на рождения ден, нали?  Grinning
Ох, шегата настрана, ама и моят мъж ще има повод да получи подарък в неделя - има имен ден, пък аз нищо, ама нищичко не мога да измисля  Confused Просто патова ситуация  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт