имуностимулант какъв?

  • 1 860
  • 11
  •   1
Отговори
  • Под тепетата
  • Мнения: 336
Момичета помагайте,сигурно много се е изписало-незнам.Съсипаха се и двамата да боледуват,на големия съм давала Респивакс.Има едни витамини на VISION да поръчвам ли или с имуностимулант незнам вече  smile3511И другия кофти момент е ,че работя и не става номера с болнични,добре че са бабите-благодаря ви предварително за отговорите.

# 1
  • Мнения: 223
Има едни витамини за деца,ама незнам до каква възраст са казват се Марсиянци,от тях давам на моето дете и   витамин C,много ги харесва и няма проблеми,не е боледувал отдавна..но незнам,може би трябва да се посъветващ с лекар

# 2
Най-добрия имуностимулант е чистия въздух в планината.Сега е лято, ако имате възможност да си вземете отпуск, водете ги и двамата на висока планина, мининум 10 дена.Моето момченце много боледуваше от градината, а освен това е много злояд и слабичък, но откакто всяка година го водим на планина, боледува леко един-два пъти в годината и това е.Грип не е хващал тази зима.Ползвали сме и Респивакс, и Рибомунил /пълен боклук/ и нямаше особена полза.Климатът е по-важен за заздравяване на децата.

# 3
  • Мнения: 666
Аз давам имуннобейби трябва да се пие поне 10 дена - схемата за дозиране е дадена, друго което съм давала е есберитокс- от него като че ло съм по -доволна той трябва да се пие 15 дена

# 4
  • Под тепетата
  • Мнения: 336
Най-добрия имуностимулант е чистия въздух в планината.Сега е лято, ако имате възможност да си вземете отпуск, водете ги и двамата на висока планина, мининум 10 дена.Моето момченце много боледуваше от градината, а освен това е много злояд и слабичък, но откакто всяка година го водим на планина, боледува леко един-два пъти в годината и това е.Грип не е хващал тази зима.Ползвали сме и Респивакс, и Рибомунил /пълен боклук/ и нямаше особена полза.Климатът е по-важен за заздравяване на децата.
абсолютно съм съгласна.Благодаря ви мисля да пробвам първо със витамини,пък ще видим

# 5
  • Хасково
  • Мнения: 726
ако искаш да даваш нещо сега есберитокс е добър избор. Иначе септември респивакс или бронховаксом.

# 6
  • Мнения: 1 163
Купих на Ралина For Kids  и съм много доволна. Виж в форума има специална статия за имуностимулаторите мисля, че ще ти е от полза да я прочетеш. Но този имуностимулатор е страхотен.

# 7
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 269
Есберитокс. Женоверин.

# 8
  • вече и в други градове
  • Мнения: 145

котешки нокът

# 9
  • Мнения: 100
Като имуномодулатор и при двете ми деца съм ползвала-Есберитокс на капки и Герисан-екстракт от здравец,също на капки.Много съм доволна и имаше ефект.Тази зима почти не са боледували.Разминавахме се с лека хрема.

# 10
  • Мнения: 5 183
Аз много съм доволна от детската те4на ехинацея.

# 11
  • Мнения: 216
 Не про4етох вси4ко пък и не съм запозната с БГ пазара на житамини и хомеопати4ни продукти но, нито едно от тези няма да ти свършат работа напълно, освен ако имат недобро хранене, а колкото и добре да ги храниш( имам в пердвид балансирана диета с вси4ки групи витамини) няма да помогне, ако н еполу4ават поне 8 4аса сън на денонощие защото колкото и да им засилваш имунната система тя има нужда от по4ивка , и другото е да се увериш 4е не делят прибори и храна докато единият е болен защото ще си все на въртележката, и ползвай ако имасх възможност, антибацтериален спрей за въздуха като ма Ауст, Лайсол, и не забравйи 4е се предава по въздушно капков път=ограни4и им контакта докато са болни+ хранителни добавки и витамини Peace

Общи условия

Активация на акаунт