Оказа се алергичен ларингит

  • 1 156
  • 3
  •   1
Отговори
  • Бургас
  • Мнения: 289
Днес водих Коко на друга лекарка и тя каза че има алергичен ларингит Е, от двете злини не знам дали ни се падна по-малката, но това е положението. Ще пие 1 седмица 3 сиропчета но не се знае кога пак ще го хване Cry Има ли и други бебчета като нас?

# 1
  • Мнения: 1 264
А предната лекарка какво е казала? Каква е другата злина?   newsm78
Калоян беше с ларингит преди месец и нещо, хрипаше. Правиха му инхалация. Лекарите не можаха да кажат със сигурност дали е вирусен ларингит или алергия. Изписаха ни лекарства едно от които беше Ериус. Давах го един месец, въпреки, че на втория-третия ден се беше оправил.

# 2
  • Мнения: 62
С моя син лежахме преди 3 седмици в болницата с ларингит.Не казаха какъв е-вирусен или алергичен.Получи пристъп към 2 сутринта и викнах Бърза помощ.Биха му урбазон и ни откараха в болницата,след преглед от дежурния лекар ни приеха и след половин час пак урбазон.На сутринта в 6 часа пак урбазон.Е казах стига толкова! NaughtyОстанахме в болницата при условие да е само на инхалации и впоследствие му изписаха и сироп.Лежахме 3 дена.След една седмица пак се разболя-бронхит,а от бронхит направи пневмония.Е не можахме да минем без антибиотик. SadД-р Калудова ни разясни,че в града(Бургас) върлува вирус, но пък май месец е месец на алергиите та иди и разбери! ooooh!Аз смятам с моя син да прескочим до Варна и да му направя изследвания! Peace

# 3
  • Мнения: 9 050
Има, има. Виждам, че си от Бургас. На моят дребосък му нямаше нищо, докато не отидохме на гости при родителите ми в Бургас. Там се започна - първо прегракна, после започнаха и проблеми с дишането, особено вечер.
Същата диагноза - алергичен ларингит. В Бургас въздуха е влажен и мръсен. Това е много често заболяване сред децата там.
По принцип се израства. Обикновено продължава до към 4-5 години.
Предполагам, че лекаркати те казала каво да правиш. Винаги си имай в къщи Фенистил и Калциев глюконат. Ако започнат пристъпи на задух - предполагам са ти казали за парата в банята. И така.
Нямаш вина. Не е и толкова страшно. Израстват го децата. Просто въздуха е такъв. Нищо не можеш да направиш, освен да си подготвена.

Общи условия

Активация на акаунт