Моля за съвет! Избор на ясла....?!?!?

  • 549
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 970
Здравейте. Разчитам на вашата помощ Praynig.ДЪщеря ми е приета на две места да посещава ясла( невероятно но факт Shocked).И двете са ми еднакво далеко , та не зная коя да избера. Става дума за Овча Купел.Едното е 66-а ясла( в старата част), а другото е 39-о ОДЗ"Пролет".МОля ви, дайте отзиви и впе4атления ако имате наблюдения, защото не зная коя да избера. Кварталът също ми е непознат, тъй като не живеем там, но ще се местим есента  в района на поликлиниката.Зная 4е ще се отзовете и ще ми помогнете за кой ли път Hugи предварително ви благодаря  bouquet

# 1
  • Мнения: 4 970
МОля ви, помогнете Praynig.Не вярвам да няма  нито едно форумско детенце, което да посещава някоя от посо4ените ясли Rolling Eyes.Тази седмица трябва да потвърдя на някое от двете места, а все още нямам никаква информация за което и да е от тях Sad

# 2
  • Мнения: 1 455
Велмар пусни търсачката,аз така си намерих отзиви за градини в нашия район.Има няколко теми,някои в архива,ще ти е полезно да ги прочетеш Peace

# 3
  • Мнения: 984
имай предвид, че децата в ОДЗ, автоматично се прехвърлят от ясла в градина, до като в яслата, след това трябва пак да подаваш молба за градина

# 4
  • Мнения: 5 468
Аз бих предпочела ОДЗ-то. Дето вика kiki77, после няма да береш кахър за градина. Автоматично ще приемат детето там. С предимство. А няма да се редиш по дълги опашки и да трепериш, дали ще го приемат.
Моето дете го бях записала само в ясла, без градина. Тогава си въобразявах, че като е само ясла, ще са по-специализирани, ще са по-внимателни някакси... Нищо подобно. Сега ме е яд, че не съм я записала в ОДЗ още тогава... Не че не е приета в това, което си харесах, но нямаше да е зле да е сред познати деца. Нейсе...

# 5
  • Мнения: 2 577
kiki77 и Ню са прави  Peace
направо в ОДЗ-то, че си решаваш отсега и проблема с градината после 

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Моето дете не ходи в нито една от двете, но и на двете места подавах молби, сега е в частната, която е в един двор с 66. Та поне за двора, този на 66 е хиляда пъти по-хубав. Има си дръвчета, в 39 е един гол цимент и няма нищо Sick.

Общи условия

Активация на акаунт