АГ- СТАРА ЗАГОРА - МОЛЯ ЗА МНЕНИЕ

  • 1 998
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 111
Здравейте момичета от Стара Загора. Искам да Ви попитам, какво ви е отношението за родилното в Стара Загора, добро ли е отношението Ви към него, обръщаще  ли Ви персонала достатъчно внимание там , извудваха ли ви с пари и колко, при кой доктор раждахте и бяхте ли доволни от него, имахте ли предварително уговорка с лекар. Чакам вашите мнения - говоря за държавната болница.

# 1
  • Стара Загора
  • Мнения: 70
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=188954.msg3901333#msg3901333
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=170740.0
Намерих тези теми- дано ти помогнат  Hug  В първата е и моя отговор на въпроса ти. Пожелавам  ти леко раждане и здраво и послушно бебе   bouquet

# 2
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
Аз не чух да обиждат или видях лошо отношение към  родилките от акушерките или лекарите, вършат си работата хората.
Недостатък е общата баня и тоалетна на етажа.
Бебетата са при майките в стаите, нормално раждах аз, три легла бяха в стаята.
Педиатрите минаваха сутрин и преглеждаха бебенцата, на визитациите лекарите повечето питаха дали си добре и си претупваха работата, сега може и да не е така вече.
Леко и безпроблемно раждане ти пожелавам   bouquet

# 3
  • Стара Загора
  • Мнения: 514
Немисля 4е лекарите и въобще персонала са лоши! Даже май всички добри гинеколози в Сз са работили или работят там. Проблема според мен е много лошата хигиена. Сега знам 4е са боядисвали там, но аз бях преди две години и хлебарките си ходеха навсякъде. Общата тоалетна беше под всякаква критика, ама каквото се сетиш - всичко беше в мръсотия да се чудиш къде да пипнеш и къде не .....
 Дано сега да е по-добре но за ремонт на тоалентите не съм чула да са правили.

# 4
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
Аз преди две години и половина като раждах хлебарки не видях. Храна ми носеха от вкъщи.
Пролетта лежах в патологията, боядисани са стаите, тоалетната беше същата като в родилно отделение преди 2г и половина. Поне имаше топла вода постоянно. Дано всичко да е наред   с бебетата, пък другото се изтърпява някак.

Общи условия

Активация на акаунт