водоустойчиви памперси?

  • 3 369
  • 31
  •   1
Отговори
  • Мнения: 630
Здравейте. Мисля, че преди време съм чела за такива, но когато питах в някои магазини ми обясниха, че вече не се внасяли . Имало преди на бенетон, но били скъпи и нямало търсене. Та въпросът ми е с какво да бъдем на морето? Живот и здраве след месец ще сме с бебка на море -тя ще бъде на 1 година и 2 месеца тогава.

# 1
  • Мнения: 941
за първи път чувам за такива,дано отговори някой,който е по-запознат.А извън темата-май нашите деца са на една възраст,а аз все още не мисля да го водя на море,и аз незнам защо

# 2
  • Мнения: 35
за първи път чувам за такива малко нелогично ми звучи newsm78

# 3
  • Мнения: 999
Виждала съм във Метро такива на "Хъджис". Ако си от София иди да видиш дали ги има още.

# 4
  • София
  • Мнения: 170
Ако не се лъжа, имаше такава тема. Мисля, че се водят памперси- бански и има на Huggies. А в Пинокио ми предложиха непромокаем бански, но май няма да свърши работа.

# 5
  • Мнения: 11 003
Bambino Mio имат бански-памперс.
Ето: http://www.bambinomio.nn-bg.com/products.html#Бански

# 6
  • София, център
  • Мнения: 3 455
А не може ли по обикновени бански да го пуснеш, или гащички, или голо, или по памперс  newsm78

Иначе на морето трябва да си носиш и пералнята  Laughing

П.П. Ако се притесняваш, че ще се наака или напишка на плажа, бъди сигурна, че няма да първото, нито единственото!

Последна редакция: чт, 07 юни 2007, 16:50 от Nansen

# 7
  • Мнения: 3 157
и аз мисля,че има такива-имаше една тема за уроците по плуване за бебета-там задължително им искат такива памперси за басейна,потърси някъде из форума,сигурна съм,че ще намериш доста.Успех:)

# 8
  • Мнения: 1 264
Ами на морето - голо, разбира се.  Mr. Green

# 9
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 1 571
Щом е за море и аз ще река да е голо детето. Виж мойта чуденка е как да го сложа моя пикльо в един надуваем басейн с кака му да се плацика, като след първата минутка сигурно ще свърши работата във водата  Mr. Green. Та по въпроса не съм чувала за такива памперси, но ако има нещо такова и на мен ще ми е любопитно пък и ще се възползвам да ги изпробвам поне във въпросния басейн  Blush

# 10
  • София
  • Мнения: 3 787
Аз ползвах на Хъджис.Има ги в Метро Wink

# 11
  • Мнения: 630
Благодаря ви. ще потърся хъджис и  бамбино мио.

# 12
  • Мнения: 620
Морето е идеалното време за да почине детето от памперси. За какво са?
То в нормални условия дупетата им се запарват, вие представяте ли си на плажа какво е???
Според мен нормалните гащички, дори не истински бански (защото задържат хладно след водата) са достатъчни.
 

# 13
  • София
  • Мнения: 3 064
Аз мисля гол да го пусна да се плацика - да си почива дупето, да диша, пък и ще се учим на добри обноски Sunglasses

# 14
  • Мнения: 2 467
Не са водоустойчиви памперс банските, напротив. Пропускат вода и пиши, задържат само акито.

Моята дъщеря беше на 1 година когато я заведохме на море. В басейна на хотела си беше с памперс бански, а на плажа с обикновен бански. По голо дупе не бих я пуснала на пясъка, защото е много мръсен.

Общи условия

Активация на акаунт