за възрастта на помагащите баби

  • 1 854
  • 35
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 631
По повод една друга тема, а и заради едни мои си мисли, реших да пусна тази анкета. Rolling Eyes

Имам предвид възрастта на тези баби и дядовци, които в значителна степен са ангажирани с отглеждането на внуците си /поели са майчинството ви, отглеждат го през деня, докато вие сте на работа, изцяло са поели грижите денонощно, докато вие напр. градите кариера, и пр./, т.е. почти ежедневно, а не тези от тях, които напр. веднъж месечно вземат детето за през уикенда.

Оставих възможност за 4 опции, предвид на това, че е възможно детето еднакво активно, да се отглежда и от двете си баби и от двамата си дядовци. Но вие посочете възрастта на този или тези от тях, който действително са най-ангажирани с внуците си.

Предварително благодаря, на всички, които ще участват!  bouquet

# 1
  • Мнения: 1 733
Гледа го майка ми и е в майчинство. На 48 години е.

# 2
  • София
  • Мнения: 4 966
Свекърва ми помага ,защото почти си седи без работа.Възраст над 50.

Майка ми е на 40,но е заета със своя бизнес,та нормално и да не е край мен.

# 3
  • Мнения: 2 631
Благодаря ви за бързите гласове!  bouquet

Исайкова, интересува ме само възрастта-нищо повече! Wink

# 4
  • София
  • Мнения: 7 019
Оставих синът си на грижите на майка ми, когато беше на 2,5 месеца, защото тръгнах на работа. Гледа го и в момента - сега е на 64 год., да ми е жива и здрава.

# 5
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Майка ми гледа детето от преди месец, на 60г. е.

# 6
  • Мнения: 251
Мама е на 45 год. , татко на 50 год.
Свекърва ми на 53 год., а свекъра  на 58 год.
Всички се справят чудесно с малката, когато е при тях  Peace
Според мен възрастта няма значение! Важно е желанието  Peace

# 7
  • Мнения: 263
Моето дете го гледа детегледачка, която е младичка. Предишната беше на 50 години и от нея съм по-доволна.
Но не гласувах, защото нашите баби никога не са гледали само малчо дори и за ден. Той не е свикнал с тях и много ще плаче, ако им го оставя.

# 8
  • София
  • Мнения: 7 097
В момента я гледа майка ми, която е на 59 години.

# 9
  • Мнения: 447
Свекърва ми я гледа в момента е по майчинство  на 46 год.

# 10
  • в Низината
  • Мнения: 705
Втора и трета опция.

# 11
  • Мнения: 2 631
gergi, а защо не си гласувала на 2-ра опция!? newsm78 Там все още няма нито 1 глас.

# 12
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Моите деца съм си ги гледала изключително и само аз.
Но когато ми се е налагало за нещо си, разчитам изцяло и само на мама. На 60 е. И баща ми ги е гледал. На 65 е.

# 13
  • София
  • Мнения: 3 421
 Майка ми и баща ми  много ми помагат. В момента мама е на 50 г, а татко на 52 , но ми помагат от както се е родила щерката преди 7 год - т.е. били са на 43 г/45 г.
 Къде точно да гласувам в настоящият момент или при започване на помощта Laughing?

# 14
  • Мнения: 2 631
Където помощта е била най-голяма!  hahaha

Общи условия

Активация на акаунт