Джамбазки, Говедарци - бил ли е някой скоро?

  • 1 430
  • 8
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 6 559
Четох тук-там по темите добри отзиви за това местенце, но имам канкретно питане как им е басейна, защото той е съвсем отскоро. Детска секция има ли, топъл ли е, чист ли е, дават ли хавлии  и т.н ?
Ако някой пък пише и общи впечатления и съвети пак ще са ми  от полза.  Grinning

# 1
  • Мнения: 1 937
И аз се интересувам.
В страницата им прочетох това: "Басейна е с размери 10.00m x 5.00m с детска част 2.50м x 2.50m от НОЛА 7 и се отоплява от слънчеви колектори."

# 2
  • София
  • Мнения: 6 559
м дааа това и моето инфо от същия източник, ама друго си е да каже някой бивал на място. Mr. Green

# 3
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
Ние бяхме там преди 1 месец.Изкарахме супер.
Значи за басейна - въпреки че беше още студено се къпахме, тъй като водата за басейна е от слънчеви колектори и допълнително се дозатопля от слънцето.Бяха го напълнили предия ден т.е. водата нямаше как да е много топла, но въпреки това беше 22', до обяд вече беше 23'.Предполагам, че след като вече 1 месец е пълен е супер и трябва да е доста по-топла водата.Има детски сектор на басейна - на мен ми беше малко над колената и отначало там се плицикахме че беше по-топличко.Чисто е, хавлии си имаш в стаята, незнам, ако човек отиде само за басейна дали дават хавлий, ма що да не дават...???  newsm78 има механа, абе екстра ни беше на нас и със сигурност много скоро ще го посетим пак.
bibi ако имаш още въпроси - питай!

# 4
  • София
  • Мнения: 6 559
водата нямаше как да е много топла, но въпреки това беше 22', до обяд вече беше 23'.Предполагам, че след като вече 1 месец е пълен е супер и трябва да е доста по-топла водата.
това по моите критерии е доволно топло   Peace. ами eveto благорадя за инфото. четох, че било чисто и спретнато, че апартаментите са с две помещения (това лично от единия брат го научих), че готвят вкусно и че са се насочили към семейни туристи т.е. не толерират шумни пиянски запои- неща все важни за нас. та сега чакам само да ми потвърдят резервацията.

# 5
  • Мнения: 2 309
Аз бях миналата година, басейна е малък, но изключително чист, стаите са хубави, кухнята е невероятна, препоръчвам го с две ръце Peace

# 6
  • София
  • Мнения: 6 559
Аз бях миналата година, басейна е малък, но изключително чист, стаите са хубави, кухнята е невероятна, препоръчвам го с две ръце Peace
това май е старият басейн. сега от 9 май 2007 има чисто нов, по-голям (е не с олимпийски р-ри). ти за един такъв с камъни ли говориш ?

# 7
  • Мнения: 2 309
А така Thinkingми не беше с камъни, явно са направили нов на местото на стария Grinning

# 8
  • София
  • Мнения: 6 559
http://house-djambazki.com/bg/gallery_3.shtml - за този ли говориш 2 ред първа снимка
http://house-djambazki.com/bg/owners.shtml - или за този 4 ред 3 - те снимки
от това останах с впечатление че единият е нов:
Басейнът Ви очаква!
Настъпилото затопляне започна да ни напомня за идващото лято.
Днес 09.05.07 година е факт първото къпане в басейна на "Къща Джамбазки" при температура на водата 20 градуса.
Загряването на водата е решено със слънчева система на Апекс ММ, очаква се в близките дни температурата да достигне стойности над 25 градуса.


ила са имали предвид първото къпане за този сезон  Mr. Green newsm78 Thinking

Общи условия

Активация на акаунт