Бременна ли съм?

  • 1 888
  • 49
  •   1
Отговори
Здравейте от около 2 седмици чета този сайт и найсетне реших да се регистрирам.надявамс е да можете да ми помогнете.от седмица ме болят страшно много гърдите,всяка сутрин повръщам и се храня през 2-3 часа(а аз по принцип въобще не ям най много веднъж на ден)усещам болки в корема все дно ще ми дойде а до следващата менструация ми остават 2 седмици.много искаме с моя приятел бебче затова си купих тест вчера но беше отрицателен:(но гаденете и повръщането продължава и днес)реших да отида на гинеколог но аз съм от малък град имаме само един гинеколог в града,на които синът му почина вчера и 2 седмици има почивка.ще се побъркам докато мжинат 2те седмици толкова много желая това дете.възможно lie  да съм бременна при отрицателен тест?

-----------------
Пиши на кирилица!!!

Последна редакция: чт, 07 юни 2007, 11:18 от Доня Туфиня

# 1
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 386
Щом нямаш закъснение тестът едва ли ще отчете бременност. Успокой се и изчакай. Иначе признаците, които си описала е възможно да са свързани с бременност.

# 2
  • Мнения: 768
Обикновено първо разбираш, че си бременна, а после започваш да усещаш страничните ефекти. Щом и тестът ти е отрицателен.....може просто да те е хванал някой вирус. Преглед при гинеколог не може да установи ранна бременост.

# 3
  • Мнения: 207
По признаците е възможно да си бременна, но най - добре се успокой, изчакай,направи още един тест или иди на лекар  Peace

# 4
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Ама с колко ти закъстява newsm78

# 5
  • Мнения: 131
С/д мен имаш симптомите на бременна жена на психологична основа,защото много ти се иска..
Надявам се да греша и да си бременна,но така или иначе трябва да са минали и поне 2 седмици след липсата на менструация,за да се види ...
Успех

# 6
  • София
  • Мнения: 5 755
Да, възможно е да си бременна при отрицателен тест, аз бях, при 3 такива, но имах закъснение. Желая ти късмет и дано се случи това, което искаш!  Peace Hug

# 7
  • Мнения: X
И аз мисля, че е мноооого рано за тест. Може да си бременна при отрицателен тест, но след закъснението.

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 343
Струва ми се рано за признаци за бременност,ако наистина остават 2 седмици до менструация.Изчакай и си направи друг тест,но поне седмица след закъснението на цикъла.Стискам палци за две червени черти!Успех!

# 9
  • Мнения: 4 965
Аз пък си мисля, че щом има 2 седмици до следвата ти менструация и с тези признаци е много вероятно да си в овулация (ако не те хванал някой вирус или ако наистина не си бременна - възможно е предишната ти менструация да е било кървенето при закрепянето на хориона, което получават някои жени)  Whistling.
Щом искаш бебче и още не е станало, а това са симптоми на овулация, спокойно може да пробвате да го направите сега  Mr. Green.
На този етап най-сигуро можеш да разбереш дали си бременна с кръвен тест.

Последна редакция: чт, 07 юни 2007, 13:11 от azaf

# 10
  • Мнения: 22 430
Тестовете отчитат резултат едва при 3-4дена закъснение от нормалният цикъл. Преди това не отчитат резултат.
Така че ще трябва да изчакаш още 2седмици.
Възможно е и тези симптоми да са от някаква настинка или грип.

# 11
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Късмет Peace

# 12
  • Sofia
  • Мнения: 907
Не искам да съм лош пророк и да те разочаровам, но по това, което чета е по - вероятно да не си бременна. Щом като очакваш М след 2 седмици, значи в момента си в или около периода на овулацията, т.е. няма как да си забременяла в този цикъл   Stop ... Пък и симптомите, които описваш, според мен се отнасят към мъничко по - късен срок на бремеността май, когато нивата на хормоните са вече доста променени newsm78 ...

# 13
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
А бе момичета, какви тестове какво чудо Rolling Eyes
Към авторката - две седмици преди очакваната менструация е периодът на овулация. Абсолютно невъзможно е да имаш каквито и да било признаци на бременност, защото това е моментът подходящ за оплождане. След седмица, ще е имплантацията, ако е имало такова и ако разбира се успее да се имплантира оплодената яйцеклетка. И чак след още една след закъснение на М можеш да направиш тест. Какъв доктор ooooh! - очакваш с кристална топка ли да познае дали си бременна newsm78 На лекар поне 10 дни - две седмици след закъснение.
Азаф, какъв кръвен тест да питам, защото кръвният дава резултат около 2-3 дни преди очакваната дата на М ooooh!
Мили Боже Confused

# 14
Пиши как е минало после  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт