Пак за свекървата...

  • 12 071
  • 177
  •   1
Отговори

Анкета

Къде предпочитате да живее свеки?

Опции:

  • Мнения: 985
На мен лично 3-та опция ме удовлетворява много.Но макар ,че е далеко пак въртим телефони 10 пъти на ден.Ако не си даде съветът и не каже каквото й е дошло на ум ще се разболее... #2gunfire

# 1
  • Мнения: 804
"Няма на света архитект, който да измисли кухня побираща две жени!"  Не зная кой го е казал, но определено е вярно. Дали майка или свекърва - няма значение, щом има съжителство неминуемо се появява нещо, което дразни единия или другия. Дали ще е сутрешното струпване на опашка за душ или вечерното похъркване пред телевизора - не е важно. Затова мисля, че третата опция е най-добра. Като има нужда от помощ има начин да се осигури, но всеки да си знае дома. Така и отношенията имат шанс да си останат добри.

# 2
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Тъй като се разбирам със свекърва си, предпочитам втора опция Wink....

# 3
  • Мнения: 985
Добавих и още една опция Peace

# 4
  • Варна
  • Мнения: 1 789
А защо няма опция "Заедно с нас, за да и помагаме."?

# 5
  • Мнения: 985
А защо няма опция "Заедно с нас, за да и помагаме."?
хм Thinking виж за това не се сетих...

# 6
  • в Низината
  • Мнения: 705
Отговорих с втората опция - то си е и така. Свекърва ми живее на има - няма 100-на метра от нас. Винаги, когато се наложи мога да й се обадя да гледа детето или то да отиде у тях. Това, че живеем толкова близко никога не е било проблем!

# 7
  • Мнения: 4 668
Аз се разбирам повече със свекървата , отколкото със собствената ми майка  Confused
Но честно казано , ако можеше и двете да са на друга планета , щеше да ми е най - добре .
Живеят наблизо , не са толкова заети , но никой не ни помага за детето  Sick

# 8
  • Мнения: 260
Оф-ако можех щях да я пратя на друга планета #2gunfire
Тя милата все се мъчи да ми превъзпитава детето-което е на 5 месеца и все ми лази по нервната система  Close

# 9
  • Мнения: 447
Аз гласувах с първа опция,понеже ходя на работа и тя човека,който ми помага с детето и домакинската работа. Grinning

# 10
  • София
  • Мнения: 718
На другата планета.. newsm17 newsm17

# 11
  • Мнения: 502
Третата  възможност - за да има мир и разбирателство.  Hug

# 12
  • Мнения: 263
Оф-ако можех щях да я пратя на друга планета #2gunfire
Тя милата все се мъчи да ми превъзпитава детето-което е на 5 месеца и все ми лази по нервната система  Close
newsm10

# 13
  • Мнения: 3 423
Баси инфантилната тема!

Предпочитам свеки да е щастлива,
независимо къде живее. Там, където
живее, е прекрасно, има чудна градина,
къщата е голяма, често идват гости, има
купон. Обичам да ходя на гости на свеки,
защото не ми се налага да готвя, пера и
гладя. Всеки следобяд се пие бира или коктейл,
играят се всевъзможни игри. Обичам да играя
срещу свеки на игра от типа "Стани богат".
Жената е много отракана. Научи да играе
хоро, както и кирилицата. Силна жена е. Кефи ме!

# 14
  • Мнения: 47 902
ми аз съм минала през втора опция, ама не се получи, и сега с удоволствие бих я пратила на друга планета, даже в друга галактика...

Общи условия

Активация на акаунт