Тест за бременност

  • 1 961
  • 54
  •   1
Отговори
здравейте, току-що се регострирах, моля споделете вашия опит
зкъсниява ми 4 ден, разбира се още на първия си направих тест за бременност Sure check, дали ми се искаше или видях съвсем ,ама съвсем забележима втроа `ертичка, понеже не мога да търпя и снощи си направих още един тест, този път с лентичка, и пак се виждаше една съвсем забележима втроа чертичка, даже след около 15 мин се виждаше съвсем ама съвсем бледо розова, гледахме я със сетра ми, и тя пнеже доста опитваха докато имате бебе, каза по-добре д ане се надявам много, да не съм разочарована, и на мен не ми се вирава от първия път да е стнанало, за първи месц не се "пазим", но направо не мога да трая, решила съм в събота сутринта да си направя още един тест, псоред вас дали съм бременна  newsm78


----------------
Пиши на кирилица!

Последна редакция: пт, 08 юни 2007, 11:30 от Доня Туфиня

# 1
  • Мнения: 1 733
Честито!!! Изчакай още малко и отиди на лекар! Лека и спокойна бременност ти пожелавам!  bouquet

# 2
  • Мнения: 10 983
Вместо да правиш 3-ти тест, иди на гинеколог! Peace
На мен при ранна бременност Sure Check ми беше отрицателен, а 2 седмици по-късно излезе положителен. На тези тестове не може да се разчита 100%.
Успех и да се похвалиш с хубава новина   bouquet

# 3
  • София
  • Мнения: 7 242
Ако преди изтичане на тестовото време /май беше 15 мин./ има втора линийка /дори и по-бледа от контролната - честито  bouquet А за лекар е още рано - може да направиш още няколко теста.

# 4
  • Мнения: 617
Честито и лека бременост!   bouquet

# 5
  • Мнения: 1 364
Честито и лека бременност!

# 6
  • Мнения: 223
При мен беше от първият  месец опити, бях сигурна че съм бремена, а три теста казаха, че не съм.  Mr. GreenИзчакай още няколко дена и направи още един тест. За гинеколог е рано.
И да се похвалиш после!  Naughty

# 7
  • Мнения: 3 092
Освен да ти кажа че трябва да изчакаш още малко и да повториш теста и че при някой хора става и от първия път , в който опитват...какво друго да ти кажа....чакам да се похвалиш.  Hands Thumbsup

# 8
  • Мнения: 689
Честито!!! Според мен също си бременна. Изчакай още малко и отиди на лекар.
Аз също забременях още първия месец, щом спряхме да се пазим. Направих си тест 4-5 дена след закъснението. Втората чертичка беше по-бледа от другата, но все пак я имаше. На следващия ден отидох на лекар, но нищо не се видя. Докторът ми каза, че трудно се вижда плодния сак на обикновен ехограф толкова рано. Когато го посетих отново след 1 седмица, вече каза че съм бременна.
Пожелавам ти лека бременност!!!

# 9
  • Мнения: 169
Ами и аз не вярвах, но стана от първия месец Wink а чертата наистина беше едвааа забележима. Честито и лека и безпроблемна бременност ти желая!

# 10
  • Мнения: 194
Първо,вазможно е още да е рано да ти покаже "+" на мен 1 седмица след закъснение ми показа"-" и 2-ро...следващите три теста който си правих след известно време показват на секундата  EFP не се чака даже и 3 мин,а да ен говорим за 15мин...просто веднага излиза!!!!явно...мн ти се иска да видиш 2 черти...но не чакай 15 мин,а просто изчакай по-голямо закъснение...и тогава,ако има бременност ще видиш,чертичките още на 2-та секунда!успех!!!!!  Hug

# 11
  • Мнения: 742
Честито и от мен  Hug
Изчака и още малко и иди на доктор Wink

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
Честито и от мен!Изчакай още малко и на чичко доктор.

# 13
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
На мен теста ми показа 2 черти още на първия ден от закъснението.
За по-сигурно иди на лекар.Лека бременност!  bouquet

# 14
  • Мнения: 35
щом виждаш 2черти    bouquet честито

Общи условия

Активация на акаунт