За мотивацията

  • 507
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
Момичета, които пазите диета, спортувате, които спазвате определен хранителен режим продължително време - откъде черпите мотивация да започнете и да продължите напред? Нещо напоследък все се разминавам с плановете си да се храня по определен начин и все още стоя в началото на моята промяна. Понякога започвам много силна-вилна и така няколко дни, но все нещо се случва и пак се отзовавам в редиците на кандидат-отслабващите. И това вече месец и половина. Иначе си тренирам редовно - много обичам спорта, но храненето ми е голям проблем. Споделете какво ви кара сутрин като се събудите да си казвате "днес продължавам", а не така познатото ми "от днес ..."?

# 1
  • Мнения: 4 678
Кантара smile3521
Няма ли ефект при него-няма хъс box
Пиши на лични,ще помогнем newsm44

Последна редакция: чт, 07 юни 2007, 00:34 от Поци

# 2
  • Мнения: 2 959
...Споделете какво ви кара сутрин като се събудите да си казвате "днес продължавам", а не така познатото ми "от днес ..."?
Мине77, ето подобна тема . Аватара Ти е страхотен, не знам от преди или след раждането е. Ако е от преди, какъв по- голям стимул искаш и то на фона на напиращото лято, красива Варненке?! Ако е от сега и пишеш че активно спортуваш не виждам каква диета търсиш?! Според мен малко депресиращо звучи- "продължавам", нещо ограничително има в него, кажи си "днес ще живея моя живот" и го направи със съзнанието че ще е един от многото здравословни дни, посветени на по- високото самочуствие и по- доброто здраве. Успех Ти желая в постигането на целта.

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 1 738
Мен лично най-силно ме мотивират резултатите.Има ли резултати,има и мотивация или поне при мен е така.

# 4
  • Мнения: 6 958
Кантара smile3521
Няма ли ефект при него-няма хъс box

Имам си един Бог и това е кантарЮ честити - той си казва теЖката дума  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт