ЕЛФИНО

  • 3 282
  • 7
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 967
   Здравейте,

някой пил ли е хапчетата Елфино?Рекламират ги в много списания.Дават различни схеми за мъже и жени с различни кг,физическа активност и възраст.Дават колко калории на ден трябва да се поемат с храната,за да се отслабне.Лекарството помага за намаляване на калориите-напр ако ти трябват 1500 , за да отслабнеш,ако ядеш за 2000 ,приемайки Елфино,игнорираш 500/не помня точните цифри-давам го като пример-утре мога да дам повече подробности/.
Та питам-пробвала ли го е някоя от вас и наистина ли има такъв ефект?

 P.S.  Ако не се лъжа го рекламира Наталия Симеонова.

# 1
  • Мнения: 649
Виж това
http://www.elfino.eu/
Пия го от една седмица и все още не мога да кажа нищо конкретно. Освен това ходя и на фитнес 3 пъти седмично.

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 967
ira , много благодаря.Ще споделиш после какъв е резултата,нали?

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 967
Ира,можеш ли да ми кажеш колко струва и колко таблетки са в опаковката?

# 4
  • Мнения: 649
Аз го купих за около 19 лв.,  в момента опаковката не е в мен, но има 4-5 блистера с по 8-10 таблетки в блистер. Като се прибера в къщи ще проверя колко са точно.

# 5
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Вчера си го купих за 21 лв.  newsm03 От утре почвам зелевата супа  7 дена Sick , и после ще го почна заедно със страхотната диета.  newsm10 Надявам се на отлични резултати.   smile3521

# 6
  • Мнения: 649
стискам палци!!!
При мен за 3 седмици - 3 кг, като ходя и 3-4 пъти седмично на фитнес и ограничавам храната. Може би и без него ефекта щеше да е същия newsm78

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 967
Аз от сайта на Елфино видях,че колкото по-калорична е храната,толкова повече са редуцираните калории и обратно.Ето защо смятам да го ползувам ,евентуално,след приключване на диетата.Успех и на двете!

Общи условия

Активация на акаунт