Престой в очна клиника-какво да взема?

  • 519
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 486
Здравейте.С малката ще сме 2 дни в очна клиника във медицинска академия за контролен преглед,моля ви ако някой е бил там, кажете какво трябва да взема?
Памперси,дрешки да я преобличам,от там ли ще и дават мляко или трябва да взема и как за 2 дни тожа са 14 шишета? как да стерилизирам и преварявам?

# 1
  • Мнения: 3 500
Аз бях, на Моника й правихме там сонда, но през нощта не спахме там. Недейте и вие да спите там, ако сте от София или има при кого да спите. Просто уведомете, че ще си спите вкъщи и на другия ден сутринта се върнете. Нощта там е кошмарна. Много са ми го казвали, затова аз я избегнах. Пълно е с хлебарки и е малко мизерно. Говоря за Детска очна клиника в Медицинска академия. носи: памперси, кърпички, дрехи. Носи си и термос с топла вода, преварени шишета /ако не спите там ще ти трябват 4-5, зависи колко пъти яде/, кутията с адаптираното мляко. Там не дават храна за бебетата. Първия ден и за теб няма да има храна, за втория, но ти по-добре си носи.

# 2
  • София
  • Мнения: 498
Нощта е меко казано кошмарна там, направете всичко възможно да пренощувате на друго място. Вземете си всичко необходимо за престой 2 дни извън къщи. Млякото ще си го правиш там с подръчни материали (каквото си донесеш). Аз затова си купих каничка която загрява водата за 2 мин. Единствената екстра е една микровълнова (за която трябва да викаш сестрата) и един хладилник.
Успех!

# 3
  • Мнения: 486
Благодаря за точните отговори

# 4
  • Мнения: 223
Ние бяхме в друга болница, но предполагам че принципа е един и същ. Приеха ни в неделя по документи и подписахме всичко все едно сме спали в болницата, а реално се прибрахме. В понеделник сутринта имахме сондиране и към обяд си тръгнахме, въпреки че трябваше още да ни държат.
Успех!

Общи условия

Активация на акаунт