ешерехия коли? - какво следва

  • 857
  • 5
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 345
Здравейте скоро имаше такава тема,но не можах да я открия за което се извинявам предварително. Някой който скоро се е сблъсквал с това може ли да ми каже на какво се дължи и лесно ли се оправя това чудо? Всяка информация ще ми е от полза благодаря  bouquet

# 1
  • София
  • Мнения: 2 521
Ако е вагинална ифекцията - следва антибиотици перорално и вагинално. Това е широко разпространена вътреболнична инфекция. Мен ме заразиха при операция.

# 2
  • София
  • Мнения: 7 097
Където и да се намират бактериите, стига да са над 10^5 степен се морят с антибиотици - прави се антибиограма, за да стане ясно кои точно са най-подходящи.
От къде са изолирани бактериите?

# 3
  • София
  • Мнения: 1 345
Изолирани са от влагалище при даване на урина има антибиограма обаче от какво са се чудя? Дали от бъбреци аз имам стари проблеми с тях или от какво? Confused

# 4
  • София
  • Мнения: 7 097
Изолирани са от влагалище при даване на урина има антибиограма обаче от какво са се чудя? Дали от бъбреци аз имам стари проблеми с тях или от какво? Confused

Нещо не разбирам - открити са при даване на урина или са изолирани от влагалище  newsm78
Ако са в урината е възможно да е свързано с бъбреците.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Възможно е да имаш задържане на урина в уретрите напр.
При мен се получи така /бях на 4-5 години/, но за съжаление не помня как ме излекуваха, а и едва ли ще е от полза сега....

Общи условия

Активация на акаунт