естествена кожа

  • 5 973
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 96
Здравейте Simple Smile!

След като благодарение на мамите от Бургас намерих кожар,който да се навие да направи едни неща по мой модел Grinning,сега търся от къде мога да купя естествена кожа.Днес минах през два магазина за платове,но там не продаваха Sad.До сега не ми се е налагало да купувам естествена кожа и идея си нямам къде продават.Би трябвало все пак да има в магазините за платове,нали newsm78?
Интересуват ме магазини в Бургас и София,няма значение в кой от двата града или в кой комплекс.Ако може и някаква ориентировачна цена Praynig.

Предварително благодаря Hug!

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 652
Ами понеже никой не ти е отговорил и аз малко извън пространствените ти ограничения да отговоря.  Simple Smile В Пловдив продават естествена кожа в едно павилионче на ул. Иван Вазов. Ако не намериш другаде и те интересуват подробности, ми пиши на лични, ще се разходя до там и ще разпитам. Все пак Пловдив е по средата между София и Бургас, в краен случай може да се отбиеш  Simple Smile

# 2
  • Мнения: 259
Има едно магазинче на Ботев срещу 2ра градска,там продават кожи но дали има естествена незнам.
И другия магазин за кожи е на бул.Сливница преди Женския пазар мисля че се падаше на ъгала със ул.Братя Миладинови

# 3
  • Мнения: 3 153
0888263834, Георги-само този координат имам на човек от Пловдив, който има фирма с голяма колекция от кожи. Аз лично съм си поръчвала само скай, но има и естествена мисля. Звънни му и го питай ако искаш-кожата им е много хубава. Иначе за да разгледаш каталог отиди до някой от магазините на мебели Станков, те работят с него също. Иначе ако харесаш нещо от каталога им може да ти го прати по куриер, поне аз така направих, не ходих до Пловдив.

# 4
  • София
  • Мнения: 2 845
Има едно магазинче на Ботев срещу 2ра градска,там продават кожи но дали има естествена незнам.
имаше до скоро но не знам дали е останала, трябва да питам

какъв цвят ти трябва черна или кафява?

# 5
продавам естествени кожи мостри -0889320844 за чанти и обувки

# 6
az prodavam koji ako vi interesuva pi6ete mi na skype conekt3 kijite sa mnogo dobri i sa li4evi koji

Общи условия

Активация на акаунт