Оголен венец

  • 2 032
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 213
Здравейте,
Венеца на единият от предните ми долни зъби е оголен доста (от около 2-3 години). Аз живея в малък град и когато отидох при стоматолога ми за съвет, той каза, че не може да се възстанови ShockedСкоро разбрах, че не е така. Въпросът ми е някой от вас имал ли е подобен проблем? Доколкото разбрах възстановяването става по хирургичен път. Всяка информация ще ми е полезна.
Благодаря Hug

# 1
  • Мнения: 1 404
Да,извършва се хирургична корекция,но от хирург-пародонтолог,едва ли в града ти има такъв,според мен най-добре е това да се направи в София.Самата корекция е безболезнена,извършва се с упойка,използват се различни техники и материали,оттам и разлики в цената.Най-добре е да се консултираш със съответния специалист,така виртуално е невъзможно.Успех Peace

# 2
  • Мнения: 213
Да, в моя град няма такъв специалист. Мисля да потърся добър хирург-пародонтолог в Пловдив.
Честно казано ужасно се притеснявам и много ме е страх ooooh!

# 3
  • Мнения: 1 085
Разбира се че се извършва такава корекция , не можеш ли да отидеш в по голям град за да ти е направят.Но не мисля че е и евтина защото касата не поема нищо за тези процедури.Ако си близо до пловдив мога да ти дам координатите на моя зъболекар да се консултираш с него. Peace

# 4
  • Мнения: 213
Да, дай ми ако обичаш. Може и на лични.

# 5
  • Мнения: 213
Bili, а ти подлагала ли си се на такава операция?

Общи условия

Активация на акаунт