Ранна бременност и разстройство

  • 8 983
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 15
Моля помогнетен със съвет
Бременна съм в 5 г.с. Преди три дни ме хвана някакво разстройство, смесено с пвръщане. Беше ми много зле, но нямах температура. На първия ден бях при гинеколога ми и  той каза, че може да е нещо хранително и ми изписа Но шпа. Но това продължи до днес. Все още чувствам стомаха си разстроен и имам киселини. Въпросът ми е възможно ли е ако разстройството се дължи на вирус или бактерия в толкова ранен етап да навреди на бебето.
Моля споделете ако сте имали подобни преоблеми или знаете нещо по въпроса.

# 1
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 515
Няма да му навреди,спокойно PeaceИма сега такъв грип с повръщане и разстройство!

# 2
  • София
  • Мнения: 5 079
Началото и края на моята бременност започнаха и завършиха със зверско раз*тройство... Sick Много добре си го спомням... Страшен симптом, няма що...  ooooh! Не виждам логика, но майка ми твърди, че е било така и при нея. Не се притеснявай излишно, нищо няма да му има на бебчо, мисли позитивно и най - леката бременност ти желая! Hug

# 3
  • Мнения: 15
Момичета, благодаря ви за отговорите. Наистина се успокоих. Какво ли не ми мина през главата... Но сега вече се чувствам  добре и съм спокойна. 
 Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Много са ви сладки бебенцата . Grinning

# 4
  • Мнения: 3 500
Мисля, че можеш да пиеш Ентерол. Много помага. Яж моркови, ябълки, банани и препечени филии със сирене. Ще се запечеш, споко.  Hug

# 5
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Мисля, че можеш да пиеш Ентерол.
За ентерола трябва разрешение от лекар Naughty. Ето, виж тук: http://www.bda.bg/bdias/E.html
Смектата е напълно безвредна - спокойно можеш да вземеш едно прахче - гаранция, че до час ще забравиш тоалетната Peace!

# 6
  • Мнения: 2 068
Само гледай да не се обезводниш  Simple Smile водата я приемай на малки глъдки защото ако се налееш  пак ще повърнеш
Успех и лека бременност   bouquet

# 7
  • Мнения: 6 164
В ранна не знам как е, едва ли ще навреди нещо, но от вирус с повръщане и разстройство ми намаляха водите и ми предизвикаха раждането 4 дни по-рано. Пий много течности, все пак трябва да се чуеш с лекаря си. Аз като си спомням за какво ли не звънях ooooh! Laughing

# 8
  • Мнения: 814
 Много внимавай да не се обезводниш. Приемай повече течности и хапвай предимно сухи храни- препечени филийки с обезсолено сирене, обикновенни бисквити, солети и т.н. Компот от дренки и дюли също върши работа. Желая ти лека бременност  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт