Къде в София има детски борси

  • 7 167
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 321
Най-напред се извинявам ако въпроса ми не е за тука и нека модераторите го изместят ако преценят но все пак тук пишат повече мами. Simple Smile
Ами това е въпроса ми.Чувала съм че там специално пюрета,каши и други храни са доста по-ефтини.А ние вече взехме да ядем по повече и не знам до къде ще му излезе края.Така и не прояде моите произведения. Mr. Green
Благодаря предварително. Hug

# 1
  • Мнения: 91
Не знам от кой квартал си, но аз знам за една в Люлин- борса  Малчика.Често си пазарувам от там, но освен памперсите, млякото и някоя и друга дрешка нищо друго не е чак толкова по-евтино. Даже цената на пюретата е с 0,05ст разлика от Била примерно. Или 0,10ст. ако си си закупила от борсата цяло кашонче от един вид пюре. За съжаление за други не знам!

# 2
  • Мнения: 1 321
Аз съм в Овча Купел и тука освен Пакосник няма други по-големи магазини.За това питах за някакви борси където ще е по-ефтино.
Smarfieta благодаря ти за отговора. Hug

# 3
  • Мнения: 245
за какви пюрета питаш ? аз знам борса ,от където купувам пюрета на Ганчев ( други  марки няма ).  ще ти го обясня много смотано, защото не съм много добре с ориентацията в тоя раьон, дано ме разбереш- от колелото на 4-ти километър тръгваш към спортната база  ЦСКА,  на първия светофар завиваш на дясно, караш направо по трамвая(от лявата страна ти се пада  ПЖИ , а от дясно има автомивки, сервизи, бензиностанция Петрол- това е по пътя на трамвая за Дружба) , на следващия светофар пак на дясно. след него пътя прави лек завой на ляво; не първата пресечка на спирката ,а  втората на дясно е борсата и пътя за гвардията. борсата се казва Къра.  ами това мога да кажа,дано се оправите Peace аз купувам плодови,зеленчукови,месни и каши от там. казват ми какво има в момента и си избирам по колкото и от който вид искам Simple Smile

Последна редакция: ср, 06 юни 2007, 15:35 от paia4e

# 4
  • Мнения: 1 321
Да и пюрета на Ганчев взимам така че ще ми е от полза тази борса.Много му харесват кашичките с бисквитки. Hug

# 5
  • Мнения: 508
Купувам пюрета и каши от Пигихаус. Нямам много база за сравнение, но са значително по евтини от кварталните ни магазинчета. Например ХИП-зеленчукови -1.78. Гербер-1.80. и. т.н Иначе ги копувам за 1.90-2.00 лв. Незнам дали съм ти помогнала. Най-важното е, че на едно място има голям избор
Магазина се намира на бул. Константин Величков, посока Затвора. Вижда се, в нова бизнес сграда  bouquet

# 6
  • София
  • Мнения: 4 129
Ганчев имат склад в Княжево. Само, че пюретата ги продават в пакети по 12. Но пък ако ядете повече това няма да е проблем. Поне ние ядем 2-3 от местните им пюрета и мисля да взема 2 пакета. Плодовите са 0.85 лв, Зеленчукови 0.98лв, Месни - 1.15 лв. и 1.20 лв
Какви са цените на Къра?

# 7
  • Мнения: 245
Stryper не мога да ти кажа със сигурност за цените, защото съм изхвърлила фактурата. плодовите и зеленчуковите са под лев, а месните май бяха около 1,15-1,20. аз купувам на куп от всички видове пюрета и каши , там не е необходимо да се взимат на пакети. последния път купихме 48 бурканчета, оставихме 50 лв.

# 8
  • София
  • Мнения: 4 129
Цените сигурно са както в склада на Ганчев. Ако имаме път натам може да взема от там, за да има различни видове. Може ли да ми обясниш кой склад  е? Ходила съм няколко пъти в тази борса, тъй като шефа ми имаше склад там. Но това беше преди 4-5 години.

# 9
  • Мнения: 245
няма да мога да обясня Rolling Eyes като влезеш от бариерата в ляво се пада, най-добре да питаш на място. Peace

Общи условия

Активация на акаунт