Водопадите в Крушуна

  • 2 021
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9
Някой ходил ли е там? Казват, че водопадите са невероятно красиви. Мислим да ги посетим, но все пак няма да ми е излишно и Вашето мнение/естествено, ако сте ходили/

# 1
  • Мнения: 397
Невероятно е! Peace

# 2
# 3
  • Мнения: 9
Благодаря! Само да отида ще споделя впечатления и аз и ще предоставя снимки.

# 4
# 5
  • Мнения: 1 284
да и аз питах за тях, страхотно е  Hug

# 6
  • София
  • Мнения: 676
Миналат година постетихме това екзотично местенце  Hug. Препоръчвам го с две ръце  Peace. Ето снимки: http://www.snimka.bg/profile.php?view_album&album_id=110010

# 7
  • Мнения: 5 622

А само това ли е мястото за спане там?  Thinking

# 8
  • Мнения: 11 747
Буба,и аз търсех и май само това е мястото за спане до самите водопади,но Ловеч е на 15-20км и там има доста хотелчета.

# 9
  • Мнения: 2 242
А дали прехода е подходящ за хора с малко дете, което вече ходи само, но не съвсем уверено?

# 10
  • Мнения: 5 622
Буба,и аз търсех и май само това е мястото за спане до самите водопади,но Ловеч е на 15-20км и там има доста хотелчета.

А как са цените в това Маарата дето е? ЗАщото на сайта няма цени  Thinking

# 11
  • Мнения: 5 622
А дали прехода е подходящ за хора с малко дете, което вече ходи само, но не съвсем уверено?

До колкото знам има раници, на които можеш да качиш и детето. Те са специлани такива за носене на дете по преходи. Ако имате възможност намерете такава, защото детето в противен случай ще се умори най-малкото..Изобщо преход пеш, за малко дете, още повече което не ходи стабилно е уморителен и неподходящ(според мен)    Grinning

# 12
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Няма голям избор за спане. Там се ходи с кола, разходки, хапване, пийване на поляната, да поиграят децата.

# 13
  • Мнения: 5 103
А ако искам да видя само водопадите имали много  ходене пеша, зщото съм мързел и не обичам да ходя пеща, а и ще сме с малкта.
Как са условията в този хотел, по-точно в апартамента моля някой за по-обстойно мнение

# 14
  • София
  • Мнения: 82
Невероятно красиво място...
Ето тук са цените
http://www.maarata.com/index.php?act=host
В началото ми се видяха високи, но пък от друга страна по-добре да дадеш малко повече, отколкото да се налага да търсиш по близките села къщи за нощувка...или пък до Ловеч...

Общи условия

Активация на акаунт