Каква салата или предястие ако основното е лазаня?

  • 6 303
  • 6
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 625
Ще имам гости и смятам да направя лазаня! Винаги съм се чудела каква салата или предястие върви със лазаня, спагети, пица и др. италиански специалитети? Дайте идеи!
Имам зелена салата. Мога да я направя с малко лук, репички, кисело мляко, варено яйце, но дали ще върви зелена салата с лазанята идея си нямам! Thinking

# 1
  • София
  • Мнения: 7 097
Имам зелена салата. Мога да я направя с малко лук, репички, кисело мляко, варено яйце, но дали ще върви зелена салата с лазанята идея си нямам! Thinking

Ще върви, разбира се.
Лазанята не е толкова лека храна, затова е нужно салатата да е по-лекичка  Peace

# 2
  • Гърция
  • Мнения: 2 348
Върви, но не прекалявай Wink, само зелена салата с репи и лук е достатъчно, няма нужда от млека и яйца. Подходяща е и салата от пресен спанак, а и от домати и краставици също.

# 3
  • Мнения: 27 524
Без предястие, само салата. Без яйца, без майонези. Лазанята е тежка и засищаща. Зелена салата е иделано!

# 4
  • Мнения: 3 521
Салата "Капреzе" се връzва чудесно с раzличните пасти_домати, моцарела, пресен босилек, zехтин, балсамов оцет. Peace

# 5
  • Мнения: 14 471
Салата "Капреzе" се връzва чудесно с раzличните пасти_домати, моцарела, пресен босилек, zехтин, балсамов оцет. Peace

подкрепям Peace

# 6
  • София
  • Мнения: 625
Благодаря много!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт