От Америка с любов

  • 1 483
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 268
http://dnes.dir.bg/2007/06/05/news1748851.html
Това е едно от многото неща,които великата Америка прави "в името на човека"

# 1
  • София
  • Мнения: 18 679
Първо - това все пак е акция на някаква компания, а не на правителството на САЩ, нали? Можеше и австралийска компания да е, и танганайска, нали така?
Второ - всеки може да обвини всекиго в каквото си пожелае. Докато съдът не се произнесе, не е ясно дали действително не е имало съгласие от страна на хората и съответните власти.
Съвсем друг е въпросът, че според мен е адски неморално да се провеждат каквито и да било такива тестове с деца. Но това наистина няма нищо общо с Америка.

# 2
  • Мнения: 656
Няма страшно, тук няма да ги осъдят, защото разрешиха експериментирането върху деца..... Mr. Green

# 3
  • Мнения: 3 268
Как така са разрешили? #Crazy

# 4
  • Мнения: 656
Не ми се рови сега из нета да търся - миналата година май беше

# 5
  • Мнения: 431
Всички лекарства се изпробват върху животни и после върху хора... Винаги е било така и ще бъде, не виждам смисъл от лицемерни "ох" и "ах", все едно че не го знаете...

# 6
  • Мнения: 3 268
Да,и е по удобно хората да са бедни,чернокожи и да живеят на гъза на географията.Така съвестта е по-чиста.Което е далеко,не ме засяга.

# 7
  • Мнения: 431
Да,и е по удобно хората да са бедни,чернокожи и да живеят на гъза на географията.Така съвестта е по-чиста.Което е далеко,не ме засяга.

Ами саботирай аптеките тогава. Такава е цената на лекарствата. За съжаление.

# 8
  • Мнения: 656
Ти си расистка. От гледна точка на медицината предполагам че има значение цвета на кожана, броя на мускулите на краката и секрецията на потните жлези.
Затова е по-точно да се експериментира върху бели деца, нали за бели е предназначено....

# 9
  • Мнения: 3 268
О не,не съм расистка и именно затова ви дадох да прочетете това!Не трябва щом нещо е далече и е в Африка да не ни пука за него.Но май е така и не напразна наричат Африка "забравения континент".

# 10
  • Мнения: 3 423
Не ме интересува кво става в Америка, но
ако Лизбет си смени аватара, ще я съдя!

# 11
  • Мнения: 3 268
 ThinkingЛизбет често си сменя аватара.Май ще я съдиш.

# 12
  • Мнения: 2 070
То амо това да беше... Ужасни са. Големите пари са съсредоточени в Америка, така че - защо да не хвърля вината върху нея, там е меката на всички тези корпорации...

# 13
  • Мнения: 2 563
То амо това да беше... Ужасни са. Големите пари са съсредоточени в Америка, така че - защо да не хвърля вината върху нея, там е меката на всички тези корпорации...

Които българинът подкрепя щедро като им купува продуктите. От Кока Кола, та до шампоан, боя за коса и т.н.  Няма чисти ръце.

# 14
  • Мнения: 335
Те американските експерименти си текат и в България. Не само с медикаменти.
В случая на stefani6 обаче от фармацефтичната компания не отричат.

Общи условия

Активация на акаунт