Въпрос за почистване на стълби в блок

  • 3 315
  • 11
  •   1
Отговори
Момичета, искам да ви попитам какви пари плащате за почистването на стълбите във входа и по  колко пъти в месеца съответно чистят?  В нашия вход мислят че трябва да даваме най-малко 4-5 лв., щото иначе никой няма да се навие да чисти.

# 1
  • Мнения: 1 152
Ние плащаме по 4 лв. на апартамент - чисти се всяка седмица. И си плащаме допълнително 4 пъти в годината да се мият и прозорците на общите части, но не знам по колко.

# 2
  • Мнения: 1 492
При нас чисти една от съседките. Събираме по 1лв. на човек. За кучета - пак 1 лев Simple Smile

# 3
  • варна
  • Мнения: 229
предложиха на абонамент от 60 лв на месец .два пъти се мете един път се мие  и се почистват парапети и стъкла ( на седмица ).препарати от тях -вода от нас .4 лв за задния двор  на две седмици веднъж да помитат.плащането  на 4лен от семейство  -ама ние сме новодомци и неможем да се организираме  .от варна съм

# 4
  • Мнения: 2 922
Мисля, че плащаме по 2 лева на семейство, но ние сме 36 апартамента (малко село  Crazy), получава се прилична сума. Чистят 2 пъти седмично.

# 5
  • София
  • Мнения: 3 679
Събираме по 2 лв на човек, куче, котка. Чисти се веднъж седмично.

# 6
  • Мнения: 583
В нашия вход сме 17 апартамента. Събираме по 2 лева на човек + 2 лева за домашен любимец. Чисти се два пъти в седмицата, като един път се мие, и се мете пред входа площадката.

# 7
  • Мнения: 4 965
Нищо не плащаме - входът ни има помещения за 6 магазина, които даваме под наем и от този наем се покрива поддържането на всички общи части (ток, вода, асансьор, чистачка, ремонти на покрива, ремонти вътре във входа, таксите за топломери и водомери в апартаментите, а скоро ще правим и външна изолация на входа).
Чистачката мете всеки ден, вкл. и пред входа; 2 пъти в седмицата мие и веднъж в месеца чисти прозорците. Почиства и цветната леха пред входа, но рядко, защото нея си я поддържа една жена от входа - без заплащане.

# 8
Благодаря ви за отговорите момичета. В нашия вход са шест апартамента и се получава малка сума като цяло и за това явно никой не се навива да чисти.

# 9
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Събираме по 2 лв на човек, куче, котка. Чисти се веднъж седмично.
И при нас се чисти веднъж седмично, събираме по 3лв. на калпак обаче.

# 10
  • Мнения: 2 591
да, зависи колко е голям входа ви!

ние плащаме по 1,50 на калпак, като в това число влиза и асансьор и ток, но мисля, че не се чисти с препарат  #Cussing out и скоро възнамеряваме да вдигаме пара с мъжа ми (щото сме новодомци  Mr. Green)

# 11
  • Мнения: 1 655
Благодаря ви за отговорите момичета. В нашия вход са шест апартамента и се получава малка сума като цяло и за това явно никой не се навива да чисти.
Определете заплащането на чистачката и си го разделете по някакъв критерий на апартаментите. Ние плащаме 50 лв за чистене 2 пъти в седмицата, мога да ти дам координати на нашата чистачка, тя си търсеше още входове за чистене.

Общи условия

Активация на акаунт