Има ли някой с хроничен синузит?

  • 1 435
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 323
Ох ,много ми е притеснено.От много време съм така,изпих една камара АБ,капки слагах какви ли не,няма резултат,В момента пак съм така-според лекарят-УНГ специалист нямало нужда от антибиотици пове4е,само да слагам капки и това е. #Cussing outЧувала съм,4е на много хора им правят нагревки,някой знае ли нещо по въпроса.Работата ми е такава,4е работя с болни пациенти(в аптека) и постоянно прихващам по нещо от тях.И след това като ми шурне носа,няма оправяне.А какви болки са.Ох, много се изтормозих ве4е. Rolling EyesМоля ви,помагайте с каквото можете Weary

# 1
  • Мнения: 16
geiza1979, аз съм със синузит също, но за щастие не ми се възпалява много често, но пък като се случи, са страшни болки. Последните тук ги убивам с едни хапчета Panadol Sinus, не знам дали в България ги има, но са много ефикасни. А иначе те съветвам за облекчаване на синузита да си вземеш neti pot, и да правиш всеки ден промивки със солен разтвор. Ако си упорита, много помага! Peace
Ето ти един линк, да видиш какво представлява. Можеш да го намериш в йога центровете предимно.
http://www.healingdaily.com/exercise/neti-pot.htm
Надявам се да съм била полезна Hug

# 2
  • Хасково
  • Мнения: 726
на сина ми в момента му правим физиотерапия, че по друг начин не можахме да се справим с проблема. Правили сме и преди 2 години и определено имаха много добър ефект. Ако можеш направи си един курс от 10 процедури.

# 3
  • Мнения: 160
аз имам синузит на алерги4на основа да не би и твоиа да е такав

# 4
  • Мнения: 569
Мога да ти препоръчам едни таблетки-  Синупрет форте. Помагат също така нагревки с морска сол, инхалации,гаргара, промивки на носа/това е малко неприятно,но ефикасно/. Аз страдам от синузит, много тежка форма, с болки в главата, опитвам се да не пия студено и да не излизам с мокра коса,защото това ми коства 10 дни в къщи после.

Общи условия

Активация на акаунт