Кой етаж да избера?

  • 4 204
  • 39
  •   1
Отговори
  • Мнения: 254
 Трябва да избирам  първия или втория етаж от четири етажна кооперация.Под първия етаж има гаражи отпред и стаи отзад.
На първия етаж предимствата са ,че по-лесно ще прекараме тръбите за парното и в задната страна на къщата откъм градината можем да си направим стълби които да свързват терасата на хола с градината/барбекюто,което още несъществува Mr. Green
Втория етаж  е по-светъл и може би по-топло през зимата.

ПОМАГАЙТЕ Hug

Последна редакция: вт, 05 юни 2007, 10:51 от Ина7674

# 1
  • Мнения: 4 300
Втория.
Тая стълба към градината...не знам как ви е организиран двора ( ограда, охрана), но една врата повече е едно нещо повече за мислене- врата, ключалки, СОТ евентуално.
Тръбите за парното веднъж се прекарват, но студа на 1я етаж си е за постоянно. Освен това колкото по на ниско, толкова по шумно.

# 2
  • софия
  • Мнения: 25 201
Бих избрала втория.

# 3
  • София
  • Мнения: 18 679
И аз втория Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 3 679
Вторият бих избрала - първите етажи винаги са по-влажни и студени.

# 5
  • Мнения: 583
Втория етаж. Peace

# 6
  • Мнения: 377
Бих избрала втория етаж. Мисля, че там ще е по-светло и по-лесно за отопление през зимата. Peace

# 7
  • Germany
  • Мнения: 7 879
И аз бих избрала втория!

# 8
  • в Низината
  • Мнения: 705
Втория етаж.

# 9
  • Мнения: 547
Аз бих предпочела втория етаж. Освен че ще е по-топло и по-светло, по-ниският етаж е по-удобен за по-възрастните ви родственици, на които в един момент стълбите ще започнат много да тежат.

# 10
# 11
  • Мнения: 1 311
Тая стълба към градината...не знам как ви е организиран двора ( ограда, охрана), но една врата повече е едно нещо повече за мислене- врата, ключалки, СОТ евентуално.

Абсолютно. И аз бих избрала втория.

# 12
  • Мнения: 46 434
Аууу, колко сме единодушни  hahaha Joy

Втори и от мен  Peace

# 13
# 14

Общи условия

Активация на акаунт