Карибски пирати - хит или тотален провал?

  • 5 275
  • 52
  •   1
Отговори
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 719
Гледах последната част на пиратската трилогия. Качеството не беше добро, но след противоречивите мнения, които прочетох в нета, реших все пак да го гледам. Втората част според мен беше пълна боза, дори заспах накрая. Третата част за мен беше тотален провал за 200 млн.долара. Много ефекти, кофти диалози, никаква идея, а лудото въображение на Спароу ми дойде в повече. Края определено ми навежда на мисълта, че ще има още едни Карибски пирати този път в търсене на извора на младоста.

Кажете вашето мнение за филма.

Последна редакция: пн, 04 юни 2007, 22:59 от Miriel

# 1
  • UK
  • Мнения: 3 959
Ъм, идиотско е да обясняваш какво се случва във филма, след като някой може да не го е гледал. Иначе - не ми хареса филма на фона на другите два, но пълен провал не беше. Просто не е твоя тип филм. Потърси друг.

Относно дали ще има продължение - казаха, че няма, но Джони Деп каза че най вероятно ще има нещо само за Джак Спароу. Твърде вървежен е за да спрат с три филма, дъъ.

# 2
  • Мнения: 463
След като гледах първите два съм сигурна, че няма да гледам третия!

# 3
  • Мнения: 7 837
Не съм го гледала. Ама, какво очаквате от трета серия на нещо?
И аз не харесвам Хари Потър, ама някои са луди по него.

А и като гледам магазина на Дисни, хората купуват де що има с Джак Спароу. Значи не е чак такъв провал.

# 4
  • Мнения: 2 936
на мен ми хареса  Crazy ,а на мъжа ми не... Mr. Green
кофтито е,че очаквах да се яви Калипсо ама.... Joy Joy сигурно не са могли да измислят какъв образ да й направят....
а и момента с венчаването беше глупаво измислен - по "холивудски"  Sick

# 5
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 719
Чак пък идиотско. Тук също се издават част от сериалите, но се съм си позволявала да нарека това идиотско.

# 6
  • Мнения: 2 759
                      За мен е пълен провал. Но не съм го гледала, може и да бъркам.

# 7
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 719
Калипсо се появи.
Понякога се чудя за какво правят такива продължения - на олимпийски принцип, защото и другите го правят, за да вложат най-много пари или заради хората.

# 8
  • Мнения: 7 837
Продълженията понякога са хубаво нещо, понякога са за спорта, вярно.

В края на месеца излиза четвъртия "Умирай трудно". Казват, че ще е най-добрия от поредицата.

# 9
  • Мнения: 2 936

не-е-е,трябваше да измислят нещо по-така   Crossing Arms

# 10
  • Мнения: 1 488
Не бих казала , че е хит, нито пък че е пълен провал. средна работа беше, малко мудно се развиваха действията. хареса ми края на филма, който остави впечатлението че ще има и 4-ти филм. Най-много ми хареса 2-рият филм! ако има четвърти бих го гледала.

# 11
  • Мнения: 431
Мисля, че не е редно да издаваш края на филма, след като е нов и е ясно, че повечето хора не са го гледали още. Crossing Arms

Гледала съм първите два филма и определено това не е моят тип забавление. Боза.

# 12
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 719
Според мен трябваше да спрат на първия филм.

И аз чакам с нетърпение четвъртата част на "Умирай трудно". Не мога да повярвам, че са минали 12 години от третата част Wink

# 13
  • Мнения: 6 889
Ъм, идиотско е да обясняваш какво се случва във филма, след като някой може да не го е гледал.
И аз точно това си помислих като прочетох темата. И си е така, най-малкото можеш да предупредиш ако някой не го е гледал да не чете.
Иначе филмът не е провал според мен. Лично аз доста трудно успях да изгледам и трите филма, много търпение ми костваше и не бих могла да кажа, че ми харесват особено. Но пък не са и лоши според мен и много хора ги харесват и ги гледат.

# 14
  • Мнения: 1 488
като не са го гледали и неискат да научат края , да не четат.
филма излезе , защо да не се коментира?

Общи условия

Активация на акаунт