Отговори
  • Мнения: 1 100
Днес ни казаха. Някои вече са минали. Някой има ли повече информация, защото в интернет не можах да намеря абсолютно никаква информация.
Нашият учител каза, че това е външна проверка и че ще повлияе върху оформянето на годишната оценка.  Rolling Eyes

Хем ми е интересно, хем ми е притеснено. Какво ли ще ни сервират този път?  Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 3 479
Не само в 9 и 10 клас, в 6 клас също, предполагам, че и в другите класове. Ние знаем от миналата седмица, а тестът им е утре. Не, че синът ми се е трогнал, де Rolling Eyes На него такива неща не могат да му развалят спокойствието.

# 2
  • Мнения: 1 100
Аз доколкото разбрах е само за 9 и 10 клас. И те ще определят оценката ни за годината. Та да знам какво да очаквам поне...  Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 3 740
Моите синове са 9 и 10 клас в НПМГ - не знаят нищо такова.

# 4
  • Мнения: 1 100
Моите синове са 9 и 10 клас в НПМГ - не знаят нищо такова.

Това вече е странно.
А възможно ли е да са въведени само за провинцията?  Shocked

# 5
  • Мнения: 2 567
Моите синове са 9 и 10 клас в НПМГ - не знаят нищо такова.

Това вече е странно.
А възможно ли е да са въведени само за провинцията?  Shocked

Възможно е. Дори може да е само за някой райони на провинцията.
Моята примерно имаше тестове по математика и български, като те бяха само за  третите класове на някой училища от региона ни. И на нас ни го сервираха седмица преди тестовете. Беше външно оценяване, но оценката уж не влизала като оформяща крайната.

# 6
  • Мнения: 1 100
Едва ли е само за провинцията. Няма логика.

# 7
  • Мнения: 2 567
Ами логиката е в това, че всеки инспекторат сам си взима решения за тестуване на учениците. Както в нашия случай. Във вашият не знам, но явно пак не е за навсякъде. Дали ще е само за провинцията, някой части на провинцията + някой училища от София, пак явно не е национално и се е взело решение на местно ниво.

# 8
  • Мнения: 1 100
Забравих да ви кажа, мина в понеделник цялото това чудо. Всъщност, не беше тест, но беше елементарно. Даскалят за 3ка дава такива задачи. Аз естествено май съм объркала в 1 а) единия корен-тъпите сметки, кой знае каква простотия съм объркала...  #2gunfire Но не е голяма грешка.
Задачите са:1а)1б)2а)2б) Сметнах, че за всяка задача получаваш по 1 единица. Та се надявам на над 5,50.
Задачите бяха толкова елементарни, че забравих да си направя чертеж на геометричните задачи. Нямаше нужда направо.  Laughing

# 9
  • Мнения: 25 558
Браво!  Grinning

# 10
  • Мнения: 1 100

Абе не е браво много... Задачите бяха супер лесни, пък аз пак от заблеяност съм объркала.  #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт