tamna okoloplodna te4nost kakvo ozna4ava

  • 1 185
  • 13
  •   1
Отговори
Zdraveite mili mami.imam 1 vapros i 6te sam vi blagodarna da mi pomognete.moiata priatelka e bremenna v 10 sedmica lekarkata kazala 4e bebeto e s normalen sarde4en ritam no okoloplodnata te4nost e s tamen cviat.kakto sami razbirate tia e dosta pritesnena kakvo moje da e tova i ima li opasnost za bebeto.blagodaria vi predvaritelno

# 1
  • Мнения: 218
Аз не съм чувала за такова нещо, лекарката как е разбрала, не е като да може да види цвета на водата с видеозон?! Предполагам че са и правили амнио, но те тогава изследват течноста ако се притестняват за нещо. Дано някой да го е чувал, по Гугъл не мога да намеря нищо.

# 2
  • София
  • Мнения: 7 242
За първи път чувам. За амнио е рано. Звучи ми невъзможно да се установи такова нещо. защо приятелката ти не се консултира с др. лекар?

# 3
  • Мнения: 2 422
За опасност мисля , че има  newsm12..................а тя пуши ли???????????????? newsm12

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
При моята кума беше така,но това се видя чак след като бебо се роди.Биеха му някакви антибиотици и слава богу малката госпожица си е здравичка.Кумата ми нито пиеше,нито пушеше,имаше напълно безпроблемна бременност и не се знае защо са били такива околоплодните води.Да потърси още едно мнение.

# 5
  • Мнения: 939
Аз знам, че на пушачите водите са зелени.  newsm78  Crazy

# 6
blagodaria vi mili mami.konsultirala se e o6te edin lekarka ot vita vednaga e oti6la za6toto se e pritesnila mnogo d-r maia vasileva ot vita i e kazala 4e niama takova ne6to.no nali razbirate 4e pritesnenieto si ostava i moje bi 6te se konsultira s o6te niakoi lekar.a ina4e pu6i no se starae da gi spre.

# 7
o6te edna molba bihte li mi prepora4ali ginekolog na koito da otide va6ite otzivi kakvi sa za bolnici lekari.blagodaria vi mnogo za pomo6ta

# 8
  • Мнения: 2 422
Виж белия списък.  bouquet Flowers Sunflower

# 9
  • Мнения: 3 376
За пръв път чувам, че на ехограф се виждало подобно нещо. Да отиде при друг гинеколог задължително! Както Мая Петрова е казала - виж Белия списък. Мисля, че д-р Джонгова от МЦ "Лора" е добър диагностик с ехографа, но може би има и по-тясно специализирани гинеколози, които да дадат още по-точна информация. Късмет на приятелката ти  Peace

# 10
  • Мнения: 561
Цвета на околоплодната течност с ехограф не може да се види. При раждане може да има тъмни, зелени околоплодни води, защото детето изпуска мекониум /т`ва, което му е в червата/. Означава страдание на бебето, преносване, остарявяща плацента. Ама в 10 г. с. , пък и с ехограф- това си е комично.

# 11
  • Мнения: 2 422
Да калинчица е права

# 12
Mnogo vi blagodaria.Konsultira la se e ne s edin s o6te 2-ma lekari i niama takova ne6to vzeli sa i sekret da vidiat vse pak ima li ne6to obespokoitelno i sega 4akame rezultati.

# 13
За пръв път чувам, че на ехограф се виждало подобно нещо. Да отиде при друг гинеколог задължително! Както Мая Петрова е казала - виж Белия списък. Мисля, че д-р Джонгова от МЦ "Лора" е добър диагностик с ехографа, но може би има и по-тясно специализирани гинеколози, които да дадат още по-точна информация. Късмет на приятелката ти  Peace

Ходих при Джонгова, за диагностик е добра,но само до там !

Общи условия

Активация на акаунт