Да Ви Попитаам!Плс!

  • 747
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7
Възможно ли е като си в БГ и като ти се обадят от Spain да изписва български номер...защото уж ми се обаждат от Испания, а пък ми изписва 00359884 или 00359885..и т.н.?Как е възможно?От интернет зала ми се обаждат...дали е от това, че така ги свързват? Ама като казвам от интернет зала...нямам предвид от комп, а от локаторио, от тея телефоните в кабинките, които се свъзрват чрез интернет? Thinking  #2gunfire

# 1
  • Мнения: 5 475
Всичко е възможно,например от САЩ ,с различни карти като звънят в Бг,изписва немски или направо Бг номера. Peace
И обратно като звънят в Италия от Бг,ми е изписвало английски номера,един път дори някакъв китайски номер ми излезна... #Crazy

# 2
  • Мнения: 3 461
Веднага ти отговарям, да, възможно е, Laughing, защо и как не знам. Редовно, когато звъня на брат ми, баща ми или приятели им изписва български номер, даже в началото се правеха на ЦРУ и те разпитваха като теб. Peace Винаги звъня от мобилния си телефон, да не говорим колко често на мен пък ми казват на български:  " сумата по вашата сметка намалява, моля презаредете." Mr. Green

# 3
  • Germany
  • Мнения: 1 262
може - човекът от Спейн има роуминг и като звъни от там си минава през оператора партньор на неговия бг и затова си се изписва бг номер Peace

# 4
  • Мнения: 4 700
Може. Понякога даже иzписва само код на някаква държава, например Белгия. И ни6то друго.

# 5
възможно е. и на мен ми се е слу4вало

Общи условия

Активация на акаунт