Раждане в АГ "Ева" Сливен - споделете опит

  • 823
  • 5
  •   1
Отговори
Насочила съм се към АГ клиника "Ева" в гр.Сливен за предстоящото ми раждане. Има ли хора с пресни впечатления? За битовите условия знам че са добре, за това и се насочих натам. За екипа да ми кажете нещо? Изглежда ще съм секцио и искам да имам идея в какви ръце ще съм.

# 1
Никой ли не бил в "Ева"? Надявах се тук да чуя мнения..

# 2
  • Мнения: 284
На мене също ми препоръчаха там да родя,защото било от хигиенна точка всичко окей,лекарите обръщали нужноито внимание и не било скъпо.Но аз искам във Варна,защото съм чувала много отзиви.Но скоро ще ходим до Сливен да видим клиниката и ще преценя тогава.Чувам добри отзиви за д-р Костадинов!Ти кога ще раждаш?

# 3
  • Сливен
  • Мнения: 894
там е много хубаво и от хигиенна гледна точка и като отношение
към пациентките.препоръчвам ти д-р дичева много е добра

# 4
  • Мнения: 83
здравейте. в 9 месец съм и аз искам да раждам в сливен но съм от бургас, а се надявам да родя естествено. Някой може ли да ми каже как става раждането там ли ще лежа или как

# 5
  • Мнения: 284
Отиваш там като предварително си се оговорила с лекар,който ще те изражда.И вече в деня на раждането се отива.Но аз лично се отказах от Сливен,тъй като нямат необходимата апаратура,ако стане нещо с бебето.Даже ако си преди 35-36 седмица не те приемат.

Общи условия

Активация на акаунт