няколко въпроса

  • 917
  • 2
  •   1
Отговори
Здравейте!
Синът ми е на 1и 1м. пилето му е забелено,но се събира много бял секрет .Преди около месец беше възпалено и го промивах с риванол и мажех с фуцидин,сега го измивам и почиствам с риванол.Нормално ли е това събиране на секрет и ако не е какво ще ме посъветвате?
Искам да ви попитам и за режима на хранене нашата педиатърка каза,че трябва да минем на 4 хранения на ден,но той се събужда в7 сутрин и си иска млякото,за да може да продължи да спи до около 9.Ако реша да изчакам до 8 за попарата той не се е наспал и през целия ден е нервен,ако му дам мляко кога да му дам попара или направо да давам обяда в 12.Пробвах да давам вечер супа или мляко с бисквитки,за да се засити,но нямаше резултат.

# 1
  • Мнения: 5 760
Здравейте! няма твърди правила за броя на храненията. Важното детето да е спокойно и весело. Щом желае тово мляко му го давайте, това изобщо няма да му навреди.
Що се отнася за пишлето това бялото не еинфекция нарича се смегма и е нормално почиствайте го отвреме на време внимателно с бешко олио или преварен зехтин. Ако нещо Ви претеснява в тази област се консултирайте с детски уролог, но мисля, че всичко е нормално. Laughing

# 2

Общи условия

Активация на акаунт