пак да питам за обувките

  • 449
  • 10
  •   1
Отговори
Първо да благодаря на всички мами,които са ми отговорили по темата за обувките.Вкъщи и аз държа бебо бос.Скоро сестра ми му донесе едни сандалки,та се чудя дали като излизаме(имайки предвид вече топлото време) да не му ги обувам или е добре да му купя от въпросните буйки за прохождане?Пишете ми,благодаря newsm30

# 1
  • Мнения: 441
Аз купих буйки за прохождане на,, Колев и Колев''април месец миналата година.Когато малкият стана стабилен,купих сандалки,може би е било юли месец.
Тази година е доста горещо,мисля ,че сандалките ще са по-подходящи,но пак зависи от модела и как ще се чувства бебо с тях  Peace

# 2
  • Мнения: 9 050
Всичко е много хубаво, ама това защо не го написа в предната си тема? Не е необходимо за всеки въпрос да пускаш отделна тема.

# 3
  • Мнения: 2 936
с буйки ще е топло на детето...по-добре някакви сандалки да избереш!

# 4
  • Варна
  • Мнения: 1 522
И според мен с буйки ще му бъде топло. Сандалките са добро решение, но според ортопеда при когото водих дъщеря ми трябва да отговарят на някой критерии. Трябва да са с подсилена пета, не много твърда подметка, не трябва да имат т.нар. ортопедична стелка и отпред да не са съвсем отворени, а да имат някаква каишка, която да защитава пръстчетата. Последното не за друго, а просто защото детето когато прохожда не е стабилно и би могло да си нарани пръстчетата, ако се спъне, което пък неминуемо ще се случва.

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
Тери ходеше навън със сандалетки.Не съм купувала буйките.

# 6
  • София
  • Мнения: 1 433
За лятото ай-добре е със сандалки, с буйки е доста топло

# 7
Всичко е много хубаво, ама това защо не го написа в предната си тема? Не е необходимо за всеки въпрос да пускаш отделна тема.
защото като прочетох,че една мама е писала за сандалки,се сетих че и на нас ни бяха подарили,но като пишех първата тема изобщо не ми дойде наум за тях Embarassed

# 8
  • Мнения: 6 164
Ако сандалките са с пета и пръсти - да, ако са изрязани - не.

# 9
  • София
  • Мнения: 44 024
какви са сандалките, ако са с твърда петичка, цяла може и по-добре е ако са със затворени пръсчета защото като прохождат мн падат мъниците и да не си жули крачетата...
принципно не харесвам буйките...на всичко отгоре са и грозни...

Последна редакция: сб, 09 юни 2007, 23:36 от bubu_to

# 10
  • Мнения: 3 929
Според мен е по-добре сандалки, но не забравяй да са високи отзад до глезена на детето.

Общи условия

Активация на акаунт