БРАК И ХОРОСКОП

  • 1 850
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 24
АЗ СЪМ ДЕВА ,СЪПРУГЪТ МИ Е ТЕЛЕЦ А ДЪЩЕРЯ НИ КОЗИРОГ! ТОВА СА ТРИТЕ ЗНАКА ПРИ КОЙТО ПИШЕ ЧЕ ЦАРИ ПЪЛНА ХАРМОНИЯ И РАЗБИРАТЕЛСТВО, НО МНОГО ЧЕСТО МНЕНИЯТА НИ СЕ РАЗМИНАВАТ
В ЕДНО СПИСАНИЕ ПРОЧЕТОХ ЗА ПРЕДИШНИЯ ЖИВОТ НА ВСЕКИ ОТ НАС И ТАМ НЕЩАТА СЪВСЕМ СЕ ОБЪРКАХА ! КАКВО МИСЛИТЕ ВИЕ ? newsm78

# 1
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
нервозната дева със спокойния телец- е, ние сме обратния вариант, ами аз балансирам(телец), пък и той се нау4и да оценява след 3 мин грешките в поведението, хахахах!но и предишната ми връзка е била с дева, там аз бях доминант, макар, 4е търся мъжа за опора!не сме се карали с години! до много неща опира една връзка!ти кажи за детето, като козирог как се проявява?

# 2
  • Мнения: 2 161
Тези хороскопи на някой ще му изядат главата.Какво им вярвате?

# 3
  • Мнения: 24
ние също не се караме а просто спорим и то в рамките на приличието за детето козирог няма какво да говорим ще добавя че е родена и под годината на козата още да говоря ли ?Тя е само на три годинки а отстоява всичките си позиции newsm81

# 4
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Трета опция.

# 5
# 6
  • Мнения: 46 489
Не вярвам, хороскопите ги чета за забавление и бъзици  Simple Smile

# 7
  • Мнения: 1 299
АЗ СЪМ ДЕВА ,СЪПРУГЪТ МИ Е ТЕЛЕЦ А ДЪЩЕРЯ НИ КОЗИРОГ! ТОВА СА ТРИТЕ ЗНАКА ПРИ КОЙТО ПИШЕ ЧЕ ЦАРИ ПЪЛНА ХАРМОНИЯ И РАЗБИРАТЕЛСТВО, НО МНОГО ЧЕСТО МНЕНИЯТА НИ СЕ РАЗМИНАВАТ
В ЕДНО СПИСАНИЕ ПРОЧЕТОХ ЗА ПРЕДИШНИЯ ЖИВОТ НА ВСЕКИ ОТ НАС И ТАМ НЕЩАТА СЪВСЕМ СЕ ОБЪРКАХА ! КАКВО МИСЛИТЕ ВИЕ ? newsm78

И преди съм го казвала и пак ще го кажа:
Не четете тия хороскопи по вестници и списания. Когато се прави хороскоп на човек се взима дата и час на раждане, както и мястото където е роден. Има и асценденти, които са от огромно значение. Така че само по зодиите да четете някакви писания, дето са за запълване страниците на списанието, е глупаво.

# 8
  • Мнения: 503
не вярвам!

# 9
  • Мнения: 2 270
Не вярвам, хороскопите ги чета за забавление и бъзици  Simple Smile

 Peace

# 10
  • Мнения: 6 472
 ooooh! ooooh! ooooh!
Двамата с мъжа ми сме риби, едната ни дъщеря е скорпион, а другата дева. По хороскопите пише, че не се разбираме. Ние до сега не сме се крали, но понеже много ме е страх да не почнем спешно си търся бракоразводен адвокат, а с децата направо нямам идея какво да правя Rolling Eyes Май други ще правим, то се е видяло, дано поне са по сгодни зодии Joy Joy Joy

# 11
  • Мнения: 3 376
EMYLIANA понеже и трите знака са земни за затова пише,че са в пълна хармония.Но също така освен слъчневия знак/зодията/ има значение и асцедента,който се определя от точния час,минута дори и секунди на раждането и който има по-голямо влияние върху характера дори и от слънчевия знак.Също така има и лунен знак.Ако наистина се интересуваш от астрология,много добро начало са книгите на Линда Гудман,които са написани на много лесен,достъпен и разбираем език или пък просто се разрови из нета с търсачката има и доста сайтове за това.

# 12
  • Мнения: 5 317
нямам им вяра на хороскопите.

# 13
  • Мнения: 334
АЗ СЪМ ДЕВА ,СЪПРУГЪТ МИ Е ТЕЛЕЦ А ДЪЩЕРЯ НИ КОЗИРОГ! ТОВА СА ТРИТЕ ЗНАКА ПРИ КОЙТО ПИШЕ ЧЕ ЦАРИ ПЪЛНА ХАРМОНИЯ И РАЗБИРАТЕЛСТВО, НО МНОГО ЧЕСТО МНЕНИЯТА НИ СЕ РАЗМИНАВАТ
В ЕДНО СПИСАНИЕ ПРОЧЕТОХ ЗА ПРЕДИШНИЯ ЖИВОТ НА ВСЕКИ ОТ НАС И ТАМ НЕЩАТА СЪВСЕМ СЕ ОБЪРКАХА ! КАКВО МИСЛИТЕ ВИЕ ? newsm78

Не е възможно само по слънчевия знак да се съди за това дали са хармонични отношенията в едно семейство.Всичко е строго индивидуално.
В астрологията съществува техника за определяне съвместимостта между двама души - синастрия.Само и единствено така може да се определи,доколко са подходящи един за друг партньорите,кои са силните им страни и къде слабите.Кой има водеща роля,къде има напрежение и т.н.

И исках да добавя за предишните животи,не вярвам в това.

Последна редакция: пн, 18 юни 2007, 22:50 от Velonika

# 14
  • Мнения: 448
Аз пък мисля,че има известна доза истина в хороскопите,относно характера на човек,а не тези,дето "предричат" какво ще ти се случи днес! Embarassed
Аз съм рак,съпругът ми е риби-пълна хармония. Mr. GreenГолямата дъщеря е рак-засега проявява доста черти от моя характер,но има и различни , и то немалко?! newsm78
А малката е козирог-от бебе е изключително послушна и отговорна,чак прекалено! Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт