20-годишна американка роди близнаци за трети път

  • 2 845
  • 21
  •   1
Отговори
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
http://www.dnes.bg/article.php?id=37036

голяма радост  Hug

# 1
  • Мнения: 7 803
ехааааа де късмет  Hug

# 2
  • Мнения: 11 607
 #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy

Само да кажа за статистиката....В темата за Многодетните има мама,която на 24г. е мама на 4 деца, като за първи път е станала мама също както и американката на 16г.

# 3
  • Мнения: 1 895
Смели хора! Мнооооооого смели Crazy

# 4
  • Мнения: 2 550
Ба......безмълвна съм.

Да са и честити!

# 5
  • Мнения: 6 992
Аз лично се колебая между Алелуя и Разпни го Rolling Eyes
На колко е почнала иди-дойди, ама нито единият не работи... Rolling Eyes Това вече сме го дъвкали, де. Да са и живи и здрави и дано имат късмет в живота.

# 6
  • София
  • Мнения: 137
Абе, хора, това на снимката са Ники и Ели, сладките мишлета на Кали  Hug Много се зарадвах, като ги видях, само се чудя колко им е общото с тази 20-годишна Хамериканка  Wink

# 7
  • Мнения: 3 336
Абе, хора, това на снимката са Ники и Ели, сладките мишлета на Кали  Hug Много се зарадвах, като ги видях, само се чудя колко им е общото с тази 20-годишна Хамериканка  Wink

Да, видях ги и аз и мисля да звъня в булфото да се разправям как така продават снимки на чужди деца без да питат. #2gunfire Щракнали ги моите случайно на протеста миналата година и айде - продавай наляво надясно #Cussing out

# 8
  • Мнения: 11 607
Абе, хора, това на снимката са Ники и Ели, сладките мишлета на Кали  Hug Много се зарадвах, като ги видях, само се чудя колко им е общото с тази 20-годишна Хамериканка  Wink

Да, видях ги и аз и мисля да звъня в булфото да се разправям как така продават снимки на чужди деца без да питат. #2gunfire Щракнали ги моите случайно на протеста миналата година и айде - продавай наляво надясно #Cussing out

Това е ужасно.....

# 9
  • Мнения: 990
Ами честито   bouquet.

# 10
  • Мнения: 1 744
Ха,ха и аз тъкмо си мислех, че нещо са ми познати тия дечица, а то пък..на Кали мишлетата. Laughing

# 11
  • ES
  • Мнения: 2 172
Те както са го написали излиза, че е родила трета двойка близнаци, а първото е момиченце.

# 12
  • Мнения: 11 607
Те както са го написали излиза, че е родила трета двойка близнаци, а първото е момиченце.

Да, и аз същото разбрах.....

# 13
  • Мнения: 1 299
К'ви хора има  Shocked Ако е почнала на 16 да ги ражда...за 4тири години 7 деца  Shocked Shocked Shocked какво правят тия хора бе...как по-точно....  Тя тамън е раждала и айде пак бременна...и то близнаци...
Както и да е - да са и живи и здрави  Peace
Мами на близнаци - трябва да биете този рекорд  Mr. Green

# 14
  • Мнения: 2 051
Ох, не си го представям наистина. Confused
Бременноста с близнаци не е най-лекото нещо на тоя свят...

Всъщност във форума имаше мама с две двойки близнаци, или две мами ако не се лъжа newsm78

Общи условия

Активация на акаунт