Отзиви за IFA Beach Hotel Nessebar Bay

  • 2 760
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 535
Искам да попитам тези,които са били в този хотел какви впечатления имат?http://hotels.webdesigntops.com/Bulgaria/Nesebur/IFA-Beach-Hotel-Nessebar-Bay.htm       Най-вече ме интересува дали е подходящ за почивка с деца?  Днес го резервирахме,а от инфото не ми стана много ясно.. newsm78 В самия комплекс имали детски кът и др.детски занимания? Ще съм ви благодарна за някаква информация! Hug

# 1
  • София
  • Мнения: 3 830
Прочети тази тема,тя касае твоята с оглед на това,че това са два еднакви хотела в един комплекс http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=188359.0

# 2
  • Мнения: 535
Мерси    bouquet   Ако има и други с пресни впечатления,нека се включат! Плажа наистина ли е непотдържан?Aз останах с впечатление,че е частен плаж и съответно би трябвало да е чисто  Rolling Eyes

# 3
  • София
  • Мнения: 3 830
Плажът няма нищо общо с ИФА! Naughty

# 4
  • Мнения: 535
Ще избутам темата пак,защото имам едно запитване? newsm78 След това,което прочетох в старата тема за Маре и по точно от последния постинг,май ще се откажем от резервацията  Rolling EyesТова,че плажа не е добър малко ме смущава,все пак това си от доста голямо значение!Сега се спряхме на този хотел http://www.goldensands.bg/berlin/Default-bg.asp Плажа със сигурност е хубав.Искам да попитам имали някой инфо за самия хотел? Немога да разбера защо няма Guest reviews за тези хотели? newsm78

# 5
  • Мнения: 1 937
Jessy I, отзиви за хотела има тук. На немски обаче.

# 6
  • Мнения: 535
Verdad, благодаря ти! Hug И аз видях,че в немските сайтовете има отзиви за тези хотели. Накрая обаче май в Bay ще си останем.. newsm78 Само този плаж ме тормози,като не съм била преди и единствено по инфото от форума се ориентирам.Едни пишат,че е хубав,други мизерен,направо...  Joy  Ако в крайна сметка отидем там ще се разбере най-накрая  Wink

# 7
  • DE
  • Мнения: 967
Verdad, благодаря ти! Hug И аз видях,че в немските сайтовете има отзиви за тези хотели. Накрая обаче май в Bay ще си останем.. newsm78 Само този плаж ме тормози,като не съм била преди и единствено по инфото от форума се ориентирам.Едни пишат,че е хубав,други мизерен,направо...  Joy  Ако в крайна сметка отидем там ще се разбере най-накрая  Wink
Ако избираш Бей, по-добре иди в Маре!

# 8
  • Мнения: 208
Опитах се да направя резервация за Ифа Палас, но ми казаха 4е всички стаи са резервирани към края на Юли, началото на август newsm78 Не мога да повярвам. Вие успяхте ли да направите резервация?

# 9
  • DE
  • Мнения: 967
Опитах се да направя резервация за Ифа Палас, но ми казаха 4е всички стаи са резервирани към края на Юли, началото на август newsm78 Не мога да повярвам. Вие успяхте ли да направите резервация?
Палас вече не е ИФА, а Иберостар!

# 10
  • София
  • Мнения: 3 830
Иберостар и ИФА са май от една икон.група newsm78

# 11
  • DE
  • Мнения: 967
Иберостар и ИФА са май от една икон.група newsm78
От каква група??
Палас вече няма нищо общо с Несебър Бей и Маре. Вече не на ИФА. Иберостар го купиха.
Управлението им също е друго!
Междувпрочем на повечето хора може да им хареса повече в Палас, отколкото в ИФА

# 12
        Много е хубаво в тези хотели. Това е комплекс от 3 хотела - 1.Несебър PALACE-5 звезди, Несебър BAY-4 звезди и Несебър MARE-4 звезди. Заграден е от всякъде. Всичките съоръжения на хотелите могат да се ползват и от гостите на трите хотела. Хубавото на този комплекс е, че е отдалечен от големи курорти и струпвания на хора. Той се намира между с.Равда и гр. Несебър и летовниците са само гости на хотелита. Нищо извън него не е привлекателно и моите деца, с които съм бил вече две лета там не са напускали комплекса. Просто няма какво да се прави извън него. Не се виждат строежи и бетонни постройки, с които толкова ни плашат. За доброто прекарване се грижи анимационен екип.
         Всъщност на това място беше студентският лагер "Христо Ботев", и може би едиственото място, което не е удребнено и застроено. Напротив всичко като ладшафт е запазено и дори доразвито. Тъй като съм почивал на този лагер десетина пъти преди Бума в строителството мога да го твърдя. Няма нито едно отсечено дърво.
          Впечатленията ми са такива, че това е идеалното място за семейство с деца, но на възраст до 10-12 години. Понеже имам три такива деца, а и защото ходя сам с тях (Съпругата ми си почива от нас през този период) смятам че това е точното място. За по-големи деца е доста скучно. За влюбени двойки също-просто е доста скъпо.
          За плажа - не е много добър, но ние сме фенове на басеините, а в този комплекс те са 4 външни и 3 вътрешни.

# 13
  • София
  • Мнения: 3 830
        Много е хубаво в тези хотели. Това е комплекс от 3 хотела - 1.Несебър PALACE-5 звезди, Несебър BAY-4 звезди и Несебър MARE-4 звезди. Заграден е от всякъде. Всичките съоръжения на хотелите могат да се ползват и от гостите на трите хотела. Хубавото на този комплекс е, че е отдалечен от големи курорти и струпвания на хора. Той се намира между с.Равда и гр. Несебър и летовниците са само гости на хотелита. Нищо извън него не е привлекателно и моите деца, с които съм бил вече две лета там не са напускали комплекса. Просто няма какво да се прави извън него. Не се виждат строежи и бетонни постройки, с които толкова ни плашат. За доброто прекарване се грижи анимационен екип.
         Всъщност на това място беше студентският лагер "Христо Ботев", и може би едиственото място, което не е удребнено и застроено. Напротив всичко като ладшафт е запазено и дори доразвито. Тъй като съм почивал на този лагер десетина пъти преди Бума в строителството мога да го твърдя. Няма нито едно отсечено дърво.
          Впечатленията ми са такива, че това е идеалното място за семейство с деца, но на възраст до 10-12 години. Понеже имам три такива деца, а и защото ходя сам с тях (Съпругата ми си почива от нас през този период) смятам че това е точното място. За по-големи деца е доста скучно. За влюбени двойки също-просто е доста скъпо.
          За плажа - не е много добър, но ние сме фенове на басеините, а в този комплекс те са 4 външни и 3 вътрешни.
А за рекламата кой ти плати?Тя е ненужна особено,когато някой е бил вече там.Въпросът ми е по-скоро защо реши,че за влюбени двойки е скъпо?! newsm78
Цената и за влюбените и за женените е една и съща доколкото знам! #2gunfire

# 14
  • София
  • Мнения: 4 294
           Впечатленията ми са такива, че това е идеалното място за семейство с деца, но на възраст до 10-12 години. Понеже имам три такива деца, а и защото ходя сам с тях (Съпругата ми си почива от нас през този период) смятам че това е точното място. За по-големи деца е доста скучно. За влюбени двойки също-просто е доста скъпо.
         

Ей това не го разбрах   newsm78  мъжа ми да ходи с децата на море, пък аз сама  да отида някъде че да си почина от тях  Joy

А пък и за влюбени двойки доста скъпо  Wink ценоразписа е един

 
Това си е жива реклама

Общи условия

Активация на акаунт