Насилници на животни

  • 1 315
  • 29
  •   1
Отговори
  • Мнения: 160
Днес станах свидетел на един бабаит, който в район пълен с хора започна да бие и рита кучето си. Даже му хвана главичката и я удари един път в земята 

Кученцето беше малка порода и милото само се беше свило на земята и не смееше да мръдне.

Аз и мъжа ми го попитахме защо го бие и той ни отговори, че не било наша работа кучето било негово и щял да прави каквото си поиска с него. После си го взе и си тръгна .

Чудното беше, че наоколо беше пълно с хора, но никои освен нас не реагира. Чудно е и как си избиват комплексите  някои хора. Яд ме е, че няма закони за насилие срещу животните които да се спазват иначе би помислил преди да си бие животното.

# 1
  • Мнения: 27 524
Не искам да чувам и виждам подобни неща. Ужасно е. Нямам думи. Не мога да го понеса. Гледам с тъга и радост по Енимал Планет как ги наказват подобни изроди  Twisted Evil Жалко, че у нас все още не е така  Sad

# 2
  • Мнения: 2 407
Това са ИЗРОДИ, нямам думи............... #Cussing out

# 3
  • Мнения: 27 524
Комплексари. Нещастни хора, отгледани без любов!

# 4
  • Мнения: 4 585
Горкичкото кученце. То закони против насилие на хора като има, че голям праз.



Чарли. Аз не бия Чарли.

# 5
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Изкушавам се да пусна линк към един филм, но е против правилата на форума:)
Earthlings е заглавието, но не го препоръчвам като нещо приятно за гледане по време на вечеря.

Описаната случка ме е необяснима също колкото ловните трофеи.

# 6
  • Мнения: 154
 Sad Прав е Wolf. Някои и на децата си посягат и пак няма кой да реагира. Но е гадно. За какво му е животинката като ще я малтретира... Бреее гадове и комплексари колкото не може и да предположи човек!

# 7
  • Bapнa
  • Мнения: 762
Абсолютно безобразие и не само това - той, че е идиот е ясно, но защо само вие сте реагирали, а другите са наблюдавали безучастно .... Как може никаква реакция  #Crazy

# 8
  • по света
  • Мнения: 1 587
Сигурна съм че ако бях там направо щях да се сбия с този кретен,нищо повече не ме дразни от насилие върху животните. #2gunfire

# 9
  • Мнения: 100
Хората са по-лоши от животните.

# 10
  • Мнения: 9 063
Reza, аз го гледах този филм, разстроих се много.
Още повече намразих човешкия род.
От малка си мечтая да имам правомощия да раздавам правосъдие на подобни изверги, по мой си начин, както аз преценя.
Дано някой ден плащашт за деянията си...

Ако аз бях свидетел на подобна сцена, не бих оставила нещата само с коментар и въпрос. В такива ситуации ми пада пердето.
Наскоро ми се случи да видя на главната на Пловдив момиче на около 15 да хване котка за опашката и да я метне със замах. Отидох при нея и я попитах защо го направи, тя каза "щото ми е кеф". Аз я зашлевих и я попитах : "Яко ли ти беше,а?"

# 11
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 205
не ми се говори и не ми се мисли за такива неща, защото се разстройвам и после с дни не мога да се оправя.
да, отново съм съгласна с Ал-хората са по-лоши от животните.

# 12
  • Мнения: 296
Ужасно е това, което  е станало. Как може да съществуват такива отвратителни изроди, а и никой друг да не реагира #Cussing out

# 13
  • Мнения: 3 634
Ужасно е наистина! Ето ти друг случай...преди 2 години изнасях лекция на тема: "От какво са изработени нашите дрехи?". Информацията ми беше абсолютно достоверна, но беше неприятна за слушане. Още повече, че голяма част от детските кожени обувки са изработени от безобразно избити животни. Както и да е....в края на лекцията 1 от слушателките стана и ми каза, че била "потресена" от казаното. Да, тя напълно вярвала, че наистина се слува така, но защо трябва да го разглаявам. Развалила съм и деня!
Гледах ето така  #Crazy, когато половината аудитория се измъкна, напълно съгласна с казаното от нея. Само 2 човека ме попитаха къде могат да прочетат още материали.

# 14
  • Мнения: 68
Ох, само като прочета такова нещо и ми се пълнят очите. Горкото кученце.

През живота си съм посягала 2 пъти на непознати хора и двата пъти беше защото съм ставала свидетел на подобни сцени. Първият път беше 10 годишно дете, което с големи камъни, тежки, като павета, нацели две кученца, сгушени едно до друго и спящи. Откачих тогава, ако не беше мъжът ми щях да го фрасна него с павето, да види дали е приятно. Отърва се с два шамара.
Вторият път някакъв изрод се забавляваше като подмамваше едно куче- помияр, хвърляше му парчета хляб и като се приближи кучето да ги вземе, оня го изрита със всичка сила. Добре, че не бях въоръжена.
По еднакъв начин бих реагирала и ако видя някой да тормози дете. Мразя да гледам насилие над слаби и беззащитни същества, независимо дали са дечица, животинки, стари хора... Sad

Общи условия

Активация на акаунт