Пак за Рожден ден във Варна

  • 739
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 425
Момичета дъщеря ми има на 16 Юни РД. Знам, че има много такива теми, но понеже всяка година изникват нови и нови заведения за РД, препоръчайте нещо за деца. За сега се сещем само за Барби, но не искам да е там. И за това пред Аквариума в Морската градина.  Ще са около 12 деца и 10 възрастни.
Благодаря за всички идейки.

# 1
  • Варна
  • Мнения: 340
И ние скоро ще правим РД на Никола и не знаем накъде да се насочим. Засега сме се спрели на ЕЛИТИС заради детския кът, но няма да се разсърдя ако някой даде идея за нещо по-евтинко  Laughing

# 2
  • Мнения: 1 425
Елитис е много хубаво, скоро бях там, но вече е топло и май някъде на открито ще е по добре. Моята красавица става на 3-ри.
Чували ли сте нещо за РД които организират в детския кът в Морската?

# 3
  • Мнения: 1 866
Моята дъщеря става на 3-ри на 19 юни. Аз вече резервирах в Елитис. Преди 2 години обаче ходих на РД в детския кът в Морската градина. Беше в едното кафене, което има нещо като островче. Доколкото си спомням храната не беше лоша, родителите си носеха торта, беше украсено, но май пак от родителите. Но на този РД децата бяха много малки и нямаше нужда от развлечения. По-скоро родителите се почерпихме, а децата играеха с малко играчки, които всички бяхме донесли.

# 4
  • Мнения: 503
Какаво стана със старата тема? Там ми затриха един пост, но да питам и тук. Някой знае ли условията и цените за рожден ден в Екопарка?

# 5
  • Варна
  • Мнения: 4 295
3-я РД на Коко го отпразнувахме в Детски кът на островчето.Много хубаво беше,защото си бяхме само ние и гостите ни.Има програма с две аниматорки,които ок.1ч.и половина ги разхождат из атракциите на къта,качват ги на 4 такива.Цената е 95лв.за програмата.Престоя е ок.2ч.и половина-3.Препоръчвам го! Peace

# 6
  • Варна
  • Мнения: 10 782
В старата тема имаше доста предложения и идеи, прочетете я пак. Нищо не ви пречи да попитате за условията в посочените заведения.  Wink

# 7
  • Мнения: 2 839
Някой знае ли условията и цените за рожден ден в Екопарка?
Какво за него? Там нищо не предлагат.
Може, ако искате да го направите като пикник. Наема на барбекюто е 15 лв. и отделно се плаща вход за всеки по 1,50лв. Има една дълга маса скована и подивели храсталаци  Sick Същото ви върши и коя да е полянка край града  Grinning

# 8
  • Мнения: 1 081
В Хоризонт съм била на хубави детски рожденни дни, на полянката. Плаща се само консумацията, като избор има(ше?). Но анимацията се поръчва отделно. Парти-Джак са мноооого готини:)

# 9
  • Мнения: 503
Някой знае ли условията и цените за рожден ден в Екопарка?
Какво за него? Там нищо не предлагат.
Може, ако искате да го направите като пикник. Наема на барбекюто е 15 лв. и отделно се плаща вход за всеки по 1,50лв. Има една дълга маса скована и подивели храсталаци  Sick Същото ви върши и коя да е полянка край града  Grinning
Именно. Питам за там, защото се надявам да няма кърлежи. Благодаря за информацията!

# 10
  • Мнения: 705
Някой знае ли условията и цените за рожден ден в Екопарка?
Същото ви върши и коя да е полянка край града  Grinning

я дай адреса на някоя готина полянка край града, че аз не се сещам  newsm78

екопарка си е супер като идея за летен РД, ние 2 сме правили там и отделно сме били на един. вярно, пейките са сковани, ама и на мидената ферма в българево са такива, а хората се избиват да ходят там Laughing

за кърлежи уж пръскат, но пак питайте.

# 11
  • Мнения: 705
Парти-Джак са мноооого готини:)

я кажи кой точно аниматор на парти джак е готин, че аз с две каки съм се срещала и двете са под всякаква критика  Naughty

# 12

Общи условия

Активация на акаунт