Болки в корема от снощи, бебето не се движи!

  • 4 063
  • 54
  •   1
Отговори
  • Мнения: 424
здравейте Sad потърсих подобна тема но не намерих.от снощи ми започнаха пак болки, не много силни, но коремът ми е втвърден като камък и болките не минават Sad освен това от снощи не съм усетила бебето да се движи  #Crazy обикновено се движи постоянно, като лягам го усещам, като се събуждам, а сега все 1 няма нищо в мене!!! много е зловещо усещането Sad имам ли за какво да се притеснявам или вече си внушавам излишно?
в 30 г.с. съм сега

# 1
  • Мнения: 256
Надявам се всичко да е наред с бебчето Praynig Ако бях на твое място все пак за собствено успокоение, вместо да го мисля бих посетила лекаря си. Или поне му се обади по телефона  Peace

# 2
  • Мнения: 1 273
Миличка, съветвам те по най-бърз начин да се свържеш с лекаря си или по добре да отидеш в някоя болница.   Дано всичко е наред.  Hug

# 3
  • Мнения: 288
Отивай на лекар,понякога се получават контракции,защото организмът се подготвя за раждането,но все пак се консултирай

# 4
  • Мнения: 424
звънях, звънях, ама му е изключен Sad(((((
утре отивам , направо ще се побъркам от притеснение. навеждам се, движа се да видя дали щше се събуди, но не  smile3518 smile3518

# 5
  • Bapнa
  • Мнения: 762
Няма утре - отиди СЕГА като си толкова притеснена на някой друг лекар - просто да те види на ехографа !

# 6
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 459
Отивай още сега Peace

# 7
  • Мнения: 1 273
Пий нещо кисело или много студено и легни в пълен покой. Моя бебок така се раздвижваше.
Все пак съм на мнение, че трябва да отидеш в някоя болница, има дежурни кабинети  Praynig

# 8
  • София
  • Мнения: 4 397
Няма утре - отиди СЕГА като си толкова притеснена на някой друг лекар - просто да те види на ехографа !

Няма какво да чакаш, отивай да да те видят на ехограф как е бебо и какво става, пък утре си отиди и при твоя лекар  Peace

# 9
  • Мнения: 424
ще ида на дежурен .няма какво да чакам

# 10
  • Мнения: 1 273
Ще чакаме да пишеш, как е положението.
 Praynig Praynig Praynig

# 11
  • Brokenpromiseland
  • Мнения: 1 432
Не се паникьосвай, но непременно отиди СЕГА на лекар.След като си в 30г.с бебто вече си е едричко и затова може да не се движи така както ти си го усещала.За успокоение обаче бягай веднага да те видят - дори и да е на частно.Стискам палци и да пишеш какво става! Hug

# 12
  • Мнения: 3 356
Отдавна да съм отишла на лекар  Peace

# 13
  • Мнения: 256
стискаме палци. Ще чакаме да пишеш  Praynig Praynig

# 14
  • Мнения: 4 700
Дано всичко да е наред. Непременно отиди ВЕДНАГА на лекар.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт